Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Garmin Forerunner 610

Garmin Forerunner 610

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Vozataj muž 14.12.2012 14:20:31

>> IlonaB, 06. 06. 2012 12:42:18

Ahoj, hodinky dostanu pod strom, tak jsem rád, že lze výdrž řešit takto. Z toho zdroje, co jsi uvedla se hodinky nabijí do plna?

Jen pro detail, než to zkusím osobně… Zapneš aktivitu na hodinkách, při konci výdrže baterie píchneš na externí zdroj, hodinky pořád zaznamenávají. Dejme tomu po plném dobití odpojíš od externího zdroje a hodinky pokračují pořád v aktivitě, kterou nakonec utneš. Funguje to tak?

Díky, už se na ně těším!

Motto: Gonna fly now!
avatar

Bratislava, Ruzinov

Celkem 6727,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:25 (2012)
půlmaraton: 1:17:34 (2014)

PALOsvk muž 14.12.2012 16:39:17

>> PALOsvk, 12. 12. 2012 16:08:55

Tak keby to niekoho zaujimalo. PROBLEM SOLVED. Prisla mi nahradna sada ako som pisal vyssie. Kde su aj dva koliky. Ked som to porovnal su troska ine, ale co je hlavne inak riesenie je tym problematicky spodny remienok. Na konci kde sa upina k telu hodiniek je z tvrdsieho plastu a nie tak gumenneho materialu ako zbytok remianku. Vdaka tomu pekne drzi na tej kovovej spicke z tela a nekona sa ziadne oddelovanie. Teda je to spravene uplne rovnako ako vrchny diel s ktorym problem vobec nie su.

Snad to tak aj ostane a moje slova sa potvrdia dalsim pouzivanim. Cena opravy 16,99 EUR (a mam este nahradne diely do buducna).

PS: Z Garmin Slovakia Supoortu sa mi nikto neozval..ze diky.

Motto: http://connect.garmin.com/profile/palosvk
Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.