Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Výrustky na patách

Výrustky na patách

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

borek muž 15.03.2007 23:20:19

Ahoj, potřeboval bych radu co dělat s výrustkama na patách. Vytvořily se někdy před půl rokem a od te doby je mám pořád. Při běhu si je přelepím tejpkou nebo náplastí a vůbec nebolí, proto se mi nechce k doktorovi, navíc je začátek běžecké sézony a mám celkem slušně natrénováno, takže raději s výrustkama a běhat než bez nich doma. Ale příjemný to moc není, hlavně už sem prošoupal asi troje boty. Dneska jsem byl ,naostro, bez náplastí, trénink v pohodě ale doma mě začaly pálit, tak jsem si je ledem zchladil. Občas si to sice namažu nějakou mastí kterou doma najdu, ale určitě to není ono. Takže kdyby někdo věděl co s tím, tak určitě napište.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.03.2007 06:43:36

http://forum.behej.com/…-neboli-str1

příspěvek od lucy a dále

Ale snad to není ono.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 1517 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:05 (2007)
půlmaraton: 1:46:06 (2006)
maraton: 3:49:59 (2006)

vlado muž 16.03.2007 15:29:30

Ahoj nepíšeš, či ide o výrůstek kožný, alebo iný – napr. z kosti. Ak ide o kost, dpoprucujem zajdi na rentgen, mohlo by sa jednat o „patni ostruhu“. Inak to, ze s niecim zajdes k doktorovi este neznamena, ze ti to automaticky a bez tvojho suhlasu vyreze. Takze na tvojom mieste by som tam zasiel, aspon budes vediet na com si. A je to omnoho lepsie, ako rady cez internet, kedze doktor tvoje nohy UVIDI.

avatar

frost muž 16.03.2007 19:07:54

A pokud to bude dg. calcar calcanei (výrůstky na patách). Tak se s tím stejně nedá moc nic dělat.

Motto: Uklidni se Honey bunny.
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.