Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Propíchnutá podrážka boty - zkušenosti

Propíchnutá podrážka boty - zkušenosti

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Alef muž 05.05.2012 07:18:57

Včera při tréninku jsem stoupnul na větvičku, a ta mi propíchla podrážku, vnitřek boty i kůži na noze. Dost nepříjemný zážitek. Čekal bych, že boty budou odolnější.

Máte s tím někdo zkušenosti? Zajímalo by mne, jestli je rozdíl v odolnosti různých značek a druhů běžeckých bot. Já jsem měl zánovní Asics Gel-Landreth 6.

avatar

Praha

Celkem 26258 km
Minulý měsíc 31 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 05.05.2012 07:38:35

Hele, moje zkušenost zní jako trapná blbost, ale vysvětlím.

Koukej se, kam šlapeš!!

Vysvětlení. Před moc lety jsem byl s Ivanou Pilařovou v Peru a ta tam první den mezi kaktusy šlápla na „větev“ kaktusu. Trn probodl podrážku pohorky (!!) o síle snad 1–2 cm pevné gumy, silnou ponožku a zajel asi dva cm do nohy. A nešlo ho ani vytáhnout, museli jsme velmi opatrně vyprostit nohu z trnu v botě a pak trn zevnitř vytlačit. Od té doby jsme pořád koukali, kam šlapem. A koukám i zde. Pokud máš patřičně ostrou a tuhou větev, trn ap. tak to projede vším. A na značce obuvi vůbec nezáleží.

avatar

Brno

Celkem 4402 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:48 (2014)

Kamil Pulicar muž 05.05.2012 08:59:39

To se muze stat kazdemu i ja casto mam trny v podrazce, nastesti nikdy neprolezl durch podrazkou. Stejne tak na tebe muze spadnout vetev ze stromu a podobne. Je to smula a nejspis se ti to uz nikdy nestane. Jestli mas strach tak New Balance MT101 maji karbonovou desticku v podrazce, coz by melo rabranit propichnuti.

Motto: http://utikam.blogspot.com/
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.