Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Mizuno Ultima vs Rider

Mizuno Ultima vs Rider

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Sušice

Celkem 1613,04 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:58:23 (2012)
půlmaraton: 2:21:49 (2012)

Adam80 muž 30.05.2012 17:04:56

Ahoj, koupil jsem si v triexpertu Mizuno ultimate 3, mám hrozně širokou nohu a na místě mi je doporučili téměř jako jediné možné. Po třech výbězích botám upadl jazyk, po domluvě provedou výměnu poštou, což kvituji s povděkem (a zároveň v dnešní konkurenci pvažuji za samozřejmost, pokud bych měl jet 150km do Prahy proto, že mi prodali šmejd). Ale nyní k problému, během těch tří výběhů ca 30km mám dojem, že to není bota pro mne. Doteď jsem běhal ve vyšlapaných adidaskách se spíše minimem tlumení. Přijde mi, že mně bota nevím jak to říct, brzdí. Noha nebolí, ale prostě se mi neběží na tom polštáři dobře. Nové boty jsem koupil z důvodu bolesti nohy, ale to bylo šířkou ne tlumenim.Už v prodejně jsem je přesvědčoval, že chci spíše menší tlumení, ale byli vcelku striktně proti, prý k mojí váze (82kg na 176 cm) nedoporučují, dal jsem na radu odborníků. Teď jsem je poprosil, že když už to reklamuji, zkusil bych jinou botu a nabídli mi výměnu za Mizuno Rider, pominu doplatek dalších 600,– a tedy mně vyjdou na 3.600,– což mi přijde dost. Ale nechci vyměnit jednu tlumivku za druhou…prý je tlumená o dost méně povídali. Máte někdo s touto botou zkušenost? případně jiný návrh na méně tlumivou botu, hodně šitrokou, na silnici…naběhám tak 70 – 120 km měsíčně dle času. Doporučili mi ať si koupím ještě jedny boty s menším tlumením časem, ale začíná mně to štvát…to si koupím jedny s tlumením, jedny s menším, potom nějaké na zimu, do terénu a abych do toho dal tak 15k ročně ne :)Díky za reakce, jsem začátečník :)

avatar

Sušice

Celkem 1613,04 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:58:23 (2012)
půlmaraton: 2:21:49 (2012)

Adam80 muž 30.05.2012 19:17:22

>> Adam80, 30. 05. 2012 17:04:56

A ještě doplnuji o jeden konkrétní dotaz, co Nike? Třeba Adidas mít prostě nemůžu, v podstatě žádný model, všechny jsou úzké a při došlapu přešlapuji přes hranu podrážky, takže po uběhnutí většíhoobjemu mně hrozně bolí nohy, více ta na které mám větší zátěž. Kamarád mi poradil, že Nike dělá spíše širší modely, máte někdo osobní zkušenost?

Díky

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.