Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Proteinové nápoje

Proteinové nápoje

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

williq muž 02.07.2012 11:18:37

Ahoj,

před nějakou dobou se v Běhej objevil článek o tom, že by se mělo s sacharidy po běhu chvíli počkat a místo toho hlad zahnat třeba proteinovým nápojem.

Najde se někdo, kdo by mi dokázal poradit, podle čeho si nápoj vybrat a případně nějaký doporučit? Ve sportovní výživě se moc nevyznám a tak bych si nerad koupil něco nevhodného. Koukal jsem třeba na Nutrend, ale přijde mi, že většina sortimentu je zaměřena na rychlé nabytí svalové hmoty při posilování. Předpokládám, že běžec nebo případně člověk, který do posilovny chodí jen čas od času pro zlepšení kondice, by měl pít něco jiného než kulturista.

Díky moc za rady

avatar

Shon@11 muž 02.07.2012 12:39:13

http://obchod.ronnie.cz/…-powder.html

Já mám tady tento protein a výborný jak chuťově tak kvalitou. Můžu jenom doporučit. Kombinuju posilku s běháním a dávám si odměrku na doplnění bílkovin místo svačiny, prostě když mám chuť. Nebo i na snídani s vločkama atd. Myslím, že neni rozdíl mezi proteinem pro běžce nebo kulturisty, prostě kvalitní s vysokým obsahem bílkovin je vhodný pro oba.

avatar

nakata muž 04.07.2012 09:03:35

>> williq, 02. 07. 2012 11:18:37 Hlavne sa pozeraj na podiel bielkovin (idealne 80–90%), cim je ich tam menej, tym viac je tam cukru a tuku a to predsa nechces.. A skus sa vyvarovat proteinom, ktore obsahuju Aspartam, bude ta z nich zbytocne naduvat. Ja ti mozem odporucit IVI srvatkovy izolat (92%) cca 25€/kg. Je ale uplne bez prichute, co mne vobec nevadi, no nie kazdemu to musi vyhovovat.

Motto: Pain is just weakness leaving the body
avatar

Washek muž 13.07.2012 10:47:39

http://www.aminostar.cz/world-no1

Tento proteiňák používám kratší dobu. Přestože má vysoký podíl bílkovin, je jeho chuť (mám vanilku) výborná. Kvůli lepší chuti doporučuji míchat s mlékem. Vanilka není špatná, ale čokoláda prý chutná lépe (může se ale lišit proteiňák od proteiňáku). Já kombinuji běhání s posilováním, proto je potřeba doplňovat stravu proteinovým doplňkem. Ne pokaždé se mi chce vařit hovězí steak ;) Sem tam si ale dám na posezení jeden celý hermelín.

avatar

Shon@11 muž 14.07.2012 08:16:07

>> Washek, 13. 07. 2012 10:47:39

Ten samý jsem měl taky a ta chuť se nedá s Combatem srovnávat. Příště vyzkoušej Combata-o 100% lepší.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.