Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Zemřel ústecký vytrvalec Milan Varchola [článek]

Zemřel ústecký vytrvalec Milan Varchola [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

PetrK muž 19.09.2012 14:58:25

Dotlouklo srdce Milana Varcholy, běžce vytrvalce a triatlonisty ze severu Čech. Nevynechal žádný významnější závod v regionu, pravidelně běhával mistrovské Běchovice. I když už překročil věkem padesátku, „dával“ je pod 40 minut. Až v roce 2010, když v Běchovicích závodil naposledy a cílem proběhl v čase 42:53, poznamenal po závodě s úsměvem: „Už mi to člověče tak neběhá.“ Kdo by tehdy tušil, že jde o jeden z jeho posledních závodů. Cílovou pásku posledního běhu, běhu života, protnul ve čtvrtek 13. září.
Odkaz na článek

avatar

Praha 4- Písnice

Celkem 167476,34 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:53 (1983)
půlmaraton: 1:14:34 (1986)
maraton: 2:33:20 (1984)

cernyvac muž 19.09.2012 16:55:18

Jo, strašně smutná zpráva. Milan nám bude moc chybět.

avatar

delfino muž 21.09.2012 20:24:24

Je mi to líto. Milan byl fajn a mohl s námi ještě hodně kilometrů naběhat.

Motto: narubej
avatar

Janko muž 25.09.2012 22:04:31

Odběhali jsme spolu hodně závodů. Když jsem začínal se závoděním, tak jsem hodně zkušeností získal právě od něj. Při posledním setkání jsme probírali i vzájemné problémy se zdravím. Věřil jsem, že jeho stav se zlepší a ze srdce jsem mu to přál. Je mi z toho smutno, byl to skromný a milý kluk. Takže v Běchovicích běžím i za něj.

Do nebe ho zdraví – Honza Korytár

Motto: Prohra je motivem k vítězství
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.