Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » 5km závody v zimě: JAK TRÉNOVAT?

5km závody v zimě: JAK TRÉNOVAT?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

10 km: 0:43:58 (2014)
půlmaraton: 1:46:26 (2017)

Petr_P muž 02.10.2012 12:30:00

Ahoj, to se chystáš na tu VŠ ligu, máš ambice na celkové vítězství? Určitě přeju hodně úspěchů, ale s radama už to bude horší, zřejmě toho o běhání a trénování víš víc než já. Jen tak z laického pohledu mi přijde, že když ti jdou spíš kratší tratě a nyní chceš uspět na trochu delších vzdálenostech, tak to bude chtít zapracovat na vytrvalosti. Takže to nepřehánět s těmi rychlými úseky ale spíš přidat víc pomalejších a delších běhů. Ale to jistě už dávno víš. Trať mi přišla celkem příjemná a nekomplikovaná, takže tam asi není moc co detailně zkoumat. Pokud je cílem celková pozice v seriálu, tak podle mně nemá smysl ladit extra na jediný závod, či se honit za každou cenu za rekordy. Spíš by se mělo dbát na dlouhodobou vyrovnanou výkonnost a zbytečně nevynechávat závody kvůli zranění apod. S osobním rekordem bych to nehrotil, určitě to někdy přijde, otázka pouze kdy. Kolikrát se podaří zaběhnout pěkný výkon nečekaně zatímco když o to člověk příliš usiluje tak se nedaří. Snad se ti ještě s radama ozve někdo povolanější. Každopádně ať ti to běhá.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.