Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Torův tréninkový (půl)maraton

Torův tréninkový (půl)maraton

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 30.04.2007 21:45:56

Chci si vyzkoušet jaké to je zaběhnout maraton. Není vůbec důležité tempo, rychlost, ale jen ta vzdálenost. Mám na to naprosto rovinnou trasu a možnost, kdykoliv to vzdát. Nechcete to zkusit se mnou? Pošlete email, že do toho jdete taky. Nejde o to, se předhánět, spíš si dohodneme tempo a tím poběžíme spolu. Historky a zážitky jsou vítány. Nějaké ty iontáky a gely budou zajišťeny, ale hlavní je mít radost z běhu. Nakonec vás pozvu do fakt dobré italské restaurace na sacharidy té nejvyšší kvality :D

Kdy? O víkendu 9.-10.6. Čas upravíme dle počasí. Kde? V Děčíně.

Trasa z Děčína do Dolního Žlebu je zhruba deset kilometrů. Jeden okruk je půlmaraton, dva okruhy jsou maraton. Bez časového limitu, a hlavně při společném zdolání cíle.

Nejsem žádný profesionální pořadatel, jen mám moc rád běh. A rozhodbně poběžím tempem, abych mohl konverzovat s ostatníma. Máte zájem? Přijeďte!

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 03.06.2007 17:49:40

Sice se pár lidí přihlásilo, ale bylo jich jen 5, takže snad neupadnu v nemilost. Bohužel to musím zrušit, protože jsem si dneska na výstavě se psem, vyvrknul lehkce kotník a rozhodně se to za týden nespraví. Je mi to líto, sice nemám natrénováno jak bych chtěl, ale klidným tempem by se to zaběhnout dalo. Se zraněním, ale nikoliv, počítám, že to za pár dnů přebolí, ale dát tomu hned pak maraton se mi nechce. Samozřejmě si to bežte zaběhnout beze mne jestli chcete, dám řeč zítra s drakobijcem. Mějte se prima a omlouvám se, Tomáš

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.06.2007 19:55:12

Toro, to snad ne! Já už myslel, že takovou smůlu můžu mít jen já. Před půlmaratonem jsem snad všechny, koho jsem znal, pozval do ulic, že se poběží PIM. A byl to pro mě hodně nepovedený závod. Teď jsem se zase s jedním klukem dohodl, že poběžíme o příštím víkendu spolu (ve smyslu že vše až do startu, pak každý svým tempem) závod a od včera mám oteklou tvář – nějaké problémy se zuby, takže jsem docela zvědavý, jestli to v sobotu vyjde nebo ne. Ale také už si říkám, že to není náhoda… A brzké uzdravení!

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Decin 10, Bělá

Celkem 7677 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:45:21 (2007)
maraton: 3:28:40 (2007)

drakobijce muž 06.06.2007 22:47:10

Porad jeste planujeme, ze vyrazime. V sobotu. Dame asi jen 20–25tku (bude vedro), Toro se doufam pripoji taky. Pobezime, nekdo pojede na kole. Planuje nekdo prijet? pokud ano, dejte vedet, upravime cas startu. Pokud ne, asi vybehneme drive.

avatar

Decin 10, Bělá

Celkem 7677 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:45:21 (2007)
maraton: 3:28:40 (2007)

drakobijce muž 11.06.2007 17:19:06

Sorry Toro, musim te prasknout – tak jsme menili a menili, az jsme nakonec bezeli z Komari vizky do Decina. Moc pekny vybeh – i pres to vedro a rokvetly louky (jsme oba pylovi alergici). Celkem okolo 34km – takze ted uz se Toro nebude moct vymlouvat, ze tolik v zivote najednou neubehl. Zabehl a v poho. Slo mu to super, a jeste jsme si pekne pokecali.

avatar

Kadaň, Ústí nad Labem

Celkem 11706 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:05 (2011)
půlmaraton: 1:37:48 (2010)
maraton: 3:26:26 (2008)

Tudy muž 12.06.2007 06:34:10

Až zase poběžíte z Komárky, dejte vědět, rád se přidám (poběžím Komárka-Ústí n./L.).

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.