Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » eliptický trenažer vs. běh

eliptický trenažer vs. běh

Nalezené položky: 98 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 20.12.2012 21:30:25

>> želvička, 20. 12. 2012 12:12:59

http://forum.vitarian.cz/viewforum.php?f=12

je dobry startovaci bod, su tam linky na vsetky mozne info kade tade a detaily sa tam diskutuju z riznych uhlov, kedze casto tam mame na veci rozne nazory

velmi dobra prehladna kniha je : Tanya Zavasta : Quantum Eating kupit sa da na: www.BeautifulOnRaw.com

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 8164,51 km
Minulý měsíc 0 km

pekot muž 20.12.2012 21:41:37

>> skritek Hugo, 19. 12. 2012 10:21:19

takhle brutální jsem být nechtěl, ale tak nějak jsem to taky myslel.

Na druhou stranu prý v mozku je asi 70% tuku(?)

Motto: lepší už to nebude
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 20.12.2012 21:51:56

>> pekot, 20. 12. 2012 21:41:37

A tak musi byt nejaka legrace, ne :-)).

A s tim mozkem – alespon vim, co mi tam tak zabira misto a proc se tam vedomosti a rozum nevejde…jj, clovek se porad uci.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 20.12.2012 22:47:13

>> skritek Hugo, 20. 12. 2012 21:51:56

mozgove bunky maju zakladnu stavebnu jednotku tuk

vsetky bunky v tele maju obal z tuku a preto musime tuk neustale obnovovat kedze stary obal sa stava nepriepustnym pre ziviny a pre kyslik a tiez opacnym smerom neprepusta zplodiny-odpadky znutra bunky von. tuk v bunkovom obale postupne zoxiduje a zostarne

preto prisun roznych surovych tukov (neznicenych chemicky a tepelene) je nutny na obnovu novych buniek, ak mame v strave len znicene tuky, tak sa ajnove bunky tvoria len zo znicenych tukov pripadne sa recykluje material za starych odumretych a postupne sa nase organy stavaju nefunkcnymi – degeneracia=staroba kedze bunky uz neorijimaju potravu a kyslik a dusai sa vo vlastmom odpode. Kto povolil predaj margarinu ako potravu by sa mal smazit na vecne veky v pekle a rovnako vsetci co sa podielaju na smazeni vyprazani peceni BBQ a inom upalovani potravy

surovy rybi olej a surovy kokosovy olej plus dalsie zdroje, umoznia vymenu mozgovych buniek a rast novych plne funkcnych

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 8164,51 km
Minulý měsíc 0 km

pekot muž 20.12.2012 23:38:13

>> skritek Hugo, 20. 12. 2012 21:51:56

a Rudo odhalil, že máme v makovici ten tuk žluklej!

Cítím se býti velmi znevýhodněným, že jsem za celý život v lese nenašel žádný kokosový ořech :-(.

Motto: lepší už to nebude
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 21.12.2012 09:04:04

a tady pisou ze v mozku je podil bilkovin a tuku 1:1 a celkove to tvori sotva 20%. Zbytek je jen voda, sama voda… http://nutritiondata.self.com/…ducts/3461/2

No co nadelam,e kdyz pred nejakymi 30tis lety iluminati presvedcili lidi aby si na ohni zacali maso opekat a pak uz to slo raz naraz, grilovacky, smazeni. Dnes uz nepotkate cloveka co odpoledne vyjde pred dum, utrhne si cerstvy kokos a jen tak ho zbasti pro obnovu bunecne steny.

A syrove ryby, to uz taky skoro nikdo neji…

I kdyz, ted jsem si vzpomel. Pred par lety byla v kinech velika 3dilna kampan za jezeni syrovych ryb, dokonce i cerstve chyceneho kralika tam jedena z hlavnich postav odmitala nechat uvarit. Pres veliky uspech celeho dila, tahle cast odkazu se nejak mezi lidma neuchytila. Malokdo si i spojoval dlouhovekost teto postavy s jeho syrovou stravou. Prednedavnem proto tvurci spustili novou kampan, opet 3dilnou a opet tam stejna postava bude propagovat stravu zalozenou na syrovych rybach. Jenom si nejsem jistej jestli tentokrat bude jist i kokosy. Trosku chybku marketingu vidim v prstenu neviditelnosti, takze mozna spoustu dulezitych detailu nevidime.

Tak hezky konec sveta preji. Ahooooj.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Jajo žena 28.01.2013 12:55:42

Poslední dobou mě to k běhu moc neláká – mráz, chodníky pokryté ledem a na poli hluboký a propadající se sníh. Většinou to nahrazuji elpticalem jako želvička. Při cvičení při 120–125 tepech/min – zlepšuje se aerobní vytrvalost (využitelná později při běhu), nebo je to moc nízká intenzita? díky

avatar

Liberec

Celkem 6504 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:00 (2013)
půlmaraton: 1:48:48 (2008)
maraton: 3:48:46 (2013)

George muž 28.01.2013 17:56:39

Záleží na věku a dalších věcech. Mě to přijde málo já věk 42 se držím v tepu 130–140. Tím že ale mám doma ideální podmínky, stejná zátěž, žádný vítr se spíše než podle tepu řídím podle frekvence šlapaní fr.65 se loudám a trénuji tu obecnou vytrvalost a to se nedostanu pod 6 min/km. Doma se ale spíše snažím trénovat tempo. Vytrvalost se natrénuje venku ale tempo venku neodhadnu a tak doma běhám úseky 3, 5, 10, 15, a půl maraton dál jsem se nedostal a před během si stanovím v jakem tempu poběžím a to se snažím držet.

Motto: Pohyb je alfa & omega života.
Nalezené položky: 98 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.