Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Jaké sandály?

Jaké sandály?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Podolí u Brna

Celkem 956 km
Minulý měsíc 0 km

lodovi muž 03.01.2013 09:01:30

Máte prosím někdo zkušenosti s během v sandálech? Asi už se těším na jaro že o tom přemýšlím :-) ale nosím běžně sandály od března do listopadu, tak bych v nich rád i běhal, nicméně nemám s tím pražádnou zkušenost. Moc se mi líbí tyto Vivobarefoot Achilles – máte je někdo? Bojím se, aby mi v „obyčejných“ páskových sandálech bez fixace mezi palcem a druhým prstem moc necestovala noha, což je asi z mnoha ohledů nevhodné. (Běhám už do značné míry přes přední část chodidla a hodlám u toho zůstat, takže tlumení by problém být neměl.)

Motto: nejdůležitější je úsměv
avatar

Zábřeh

Celkem 13517 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:35 (2014)
půlmaraton: 1:21:49 (2014)
maraton: 2:56:12 (2012)

pancha muž 03.01.2013 09:10:56

>> lodovi, 03. 01. 2013 09:01:30

O tom jak se běhá ve Vivobarefoot Achiles si můžeš počíst tady Jinak zkus prohledat forum, už se to tu probíralo a byly tam zmíněny i konkrétní značky sandálů v čem kdo běhá. Jen už si z hlavy nevzpomenu ve kterém vlákně to bylo.

Motto: jiri.hellesi.cz
avatar

Podolí u Brna

Celkem 956 km
Minulý měsíc 0 km

lodovi muž 03.01.2013 11:48:08

Hm, tak achilles asi zkoušet nebudu. Ještě hledím na sandály Lizard HEX, ty vypadají hodně stabilně.

Motto: nejdůležitější je úsměv
avatar

Lea66 muž 30.06.2015 09:49:17

Já mám sandály http://www.tevastore.cz/ a musím říct že vydrží vážně hodně :D Moc je nbešetřím, bezvadně se v nich běhá, jsou stabilní, běhám jak po asfaltu tak po prasných cestách a lesích :-)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.