Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Běh na 2km

Běh na 2km

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Luder muž 13.02.2013 12:57:16

Dobrý den, mé jméno je Tomáš.

Bydlím v Nové Jičíně.

Je mi 21.

Aktivně jsem se věnoval sporut TFA-netvrdší hasič přežije.Momentálně se věnuju posilovně a makam na sobě jen co to jde a čas da.Dnes jsem dostal nabídku k Hasičům,protože mám hasičskou školu.Podmínkou je uběhnout 2km za určitej čas a to je 9:20.Minulej čas byl když jsem tam byl na posledních testech 9:35..A to jsem nějak netrénoval a taky proto jsem ty testy neudělal.

Dneska jsem dostal další šanci a za měsíc a půl tedy nějak začátkem dubna na fyzický testy.Kliky,sklapy nemám problém.

Jen ten běh abych to uběhnul i za 9 minut nebo pod 9 to je fuk ..

Začal jsem běhat včera 2× denně ráno a večer tak cca 800m mám za nějakých 2 minuty.

Problem je,že osobně to uběhnu pod 8 ,ale jakmile příjdu na ty testy a mám uběhnout 5×400m kolem fotbalového hříště tak to prostě nejde..Teď jdu do sebe a chci to uběhnout svým tempem za těch 9 minut.

Tak se chci zeptat jestli je to možné natrénovat za ten měsíc a nebo i v kratším intervale.Rád bych byl kdyby jste mě poradily jak běhat jestli na vytrvalost nebo na rychlost.A v jakých intervalech běhat tak abych si to nacvičil za ten měsíc.

Děkuju moc za každou odpověď radu.

avatar

Sloviensko

rudo muž 13.02.2013 23:10:31

>> Luder, 13. 02. 2013 12:57:16

predpoklad je z doterjsich aktivit mas rozvinutu anaerbnu laktatovu toleranciu za 2 mesiace sa toho neda vela stihnut a trenink by mal byt zamerany v podstate na techniku aby sa co najrychlejsie dalo bezat s co najmensim usilym s co najmensim vydajom energie tak akosi sa naucit bezat rychlo zadarmo uvolnene zrelaxovane bez napnutych svlov

jednak behaj rovinky teda useky 60–100 metrov sice rychlo ale nie sprintersky z voneho nabehu zadarmo nechat nech nohy bezia bez usilia zadarmo a toto nabehavaj a uc sa tuto techniku

dalej by ti prospeli volne behy dlshie v trvani 20–40 minut kde bezis na pohodu ale nie flakaren, pomalsie kao ponbezis tie 2km a co najuvolnenjise s co nejrleaxovanejsou technikou ale pritom so spravnym drzanim tela po dobehu by si mal mat pocit ze to takto odbehnes este raz ak ti to niekto okamzite prikaze, teda ziadne padnutie do snehu-travy od unavy

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.