Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Kocourek a Sekanová se stali mistry republiky v krosu [článek]

Kocourek a Sekanová se stali mistry republiky v krosu [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Coach muž 30.03.2013 19:33:00

Brněnský Milan Kocourek se podle očekávání stal letošním mistrem v krosu. Z jihočeských Střelských Hoštic si odváží v pořadí již šestý titul, čímž se statisticky přiblížil takovým jménům, jako byli Vlastimil Zwiefelhofer nebo Božena Vykydalová-Sudická (oba sedm krosových titulů). Desetikilometrovou trať zvládl v sobotu v čase 30:59. Nejrychlejší krosařkou republiky se stala Lucie Sekanová (čas 22:06 na 6,3 km).
Odkaz na článek

avatar

Plzeň

Celkem 214 km
Minulý měsíc 0 km

BertS muž 30.03.2013 19:56:26

Ten závěr článku vypadá jako výlev rozmazleného Pražáka, který musel jednou za rok sednout do auta a vyrazit mimo město… opravdu nechápu, k čemu ta úvaha o „přesunutí k většímu městu“ …nejen, že práce organizátorů byla skvělá, ale celkově tu pan Šefler vybudoval něco neskutečného. Věřím, že i ostatní závodníci si závod skutečně užili, protože takováto trať nemá obdoby v celé republice. Tenhle areál si zaslouží pořádat MČR! Diváci by nepřišli ani kdyby se běželo někde na kraji Plzně…

avatar

Coach muž 30.03.2013 21:15:26

>> BertS, 30. 03. 2013 19:56:26

Jen pro upřesnění, na závod jsem přijel z Vysočiny, kde trvale bydlím. Ani slovem nahaním práci pořadatelů – naopak byla skvělá. Sám se do areálu rád vracím, letos jsem zde běžel již počtvrté. Jen mám jako divák a zároveň běžec dva negativní pohledy. Zázemí závodu je nedostačující, obzvláště při špatném počasí. To zatím v Hošticích nikdy nebylo. Pokud by vytrvale pršelo v den závodu není se kam schovat a parkoviště se stane nepoužitelné. Jako běžec si myslím že by šampionát měl probíhat každý rok na jiném místě, bez ohledu na kvalitu tratí v Hošticích.

avatar

Pierrot muž 30.03.2013 21:19:40

Možná by se to také chtělo zamyslet nad tím, jestli jsou Velikonoce vhodným termínem. Nevím jak pro běžce, ale pro diváky určitě ne. A to i kdyby to bylo v blízkosti Prahy.

avatar

Luhačovice

10 km: 0:34:32 (2008)
půlmaraton: 1:16:11 (2012)

daliluh muž 09.04.2013 13:12:14

Letos jsem mistrovství vynechal právě kvůli Velikonocům, tento termín mi přijde naprosto nevhodný. Možná i to byl důvod toho, že všichni rychle odjížděli pryč (jak se píše v článku). Krosový terén je zde výborný a rád si zde někdy opět zazávodím, ale také souhlasím s tím, že mistrovství by mělo putovat po více místech (pokud je ze strany pořadatelů zájem).

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.