Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Pro webmastery » prihlasovanie sa do fora pri reakcii na nejaku temu

prihlasovanie sa do fora pri reakcii na nejaku temu

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 2288 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:04 (2016)
půlmaraton: 1:27:47 (2016)
maraton: 3:13:49 (2014)

Justína žena 17.05.2007 08:22:48

Mala by som technicku poznamku k prihlasovani sa do fora, ked chcem reagovat na nejaky prispevok. Forum si obycajne citam ako neprihlaseny uzivatel. Otvorim si temu, citam prispevky a ked chcem zareagovat, musim sa prihlasit. Tymto ukonom na to vsak vyhodi z temy na zaciatok uplne hore na index a ja sa musim k prispevku opat zdlhavo preklikat. Nedalo by sa to technicky vyriesit tak, aby som zostala v konkretnej teme i po tom co sa prihlasim? Aby ma to nevyhodilo na uvodnu stranku?

Motto: "Šampiona dělá umění závodit, ne dřina v tréninku." Jan Železný
avatar

Most (Patokryje)

Celkem 596 km
Minulý měsíc 0 km

slv muž 17.05.2007 18:07:21

chytré, ale trochu křeč, ne? já nevím jak vy, ale já když kliknu na forum, hned naskočím jako přihlášený člen. myslím, že jsem to zašrtnul někde v profilu, když jsem se registroval.

je to takový pohodlnější..

Motto: Asics 2120, JOMA sportswear
avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km

simka muž 17.05.2007 19:46:54

[quote=Justína]Mala by som technicku poznamku k prihlasovani sa do fora, ked chcem reagovat na nejaky prispevok. Forum si obycajne citam ako neprihlaseny uzivatel. Otvorim si temu, citam prispevky a ked chcem zareagovat, musim sa prihlasit. Tymto ukonom na to vsak vyhodi z temy na zaciatok uplne hore na index a ja sa musim k prispevku opat zdlhavo preklikat. Nedalo by sa to technicky vyriesit tak, aby som zostala v konkretnej teme i po tom co sa prihlasim? Aby ma to nevyhodilo na uvodnu stranku?[/quote] upravil jsem to, snad budeš teď spokojena :)

Motto: Naříkat není k ničemu, musí se znovu stavět!
avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 17.05.2007 20:12:01

Skvělé, děkuji za Justínu. Byl to i můj nápad ;-)

avatar

Most (Patokryje)

Celkem 596 km
Minulý měsíc 0 km

slv muž 18.05.2007 15:11:30

to JK: tak o křeči na pětatřicátém nic nevím. Až se mi někdy podaří doběhnout na ten 35., dám vědět jaký to bylo…každopádně jak Justínin dotaz tak i tvoje řešení pomohli zřejmě tomu, že je to vyřešeno…takže gut.

Motto: Asics 2120, JOMA sportswear
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.