Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Asics Gel Zaraca v Intersportu

Asics Gel Zaraca v Intersportu

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vraclav

Celkem 436 km
Minulý měsíc 0 km

cica18 muž 12.04.2013 23:27:12

Asics v Intersportu

co na ne rikate? nemam moc prehled, ale cena mi prijde dobra a neco z tohodle ranku ale hlavne od asicsu jsem chtel zkusit, zitra tam jedu tak nevim zda vzit ci nevzit :-).....moje soucasne Saucony uz presluhuji…diky za nazory

avatar

Jaro58 muž 17.04.2013 10:14:05

ahoj, aj ja som sa na nich pozeral, zdali sa mi, už si si ich kupil(a), ako sa ti zdaju? rozmyslam medzi tymito a mizuno wawe rider 14

avatar

Praha 10 - Strašnice

Celkem 2251 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:14:43 (2011)
maraton: 5:30:52 (2010)
avatar

sikytator muž 17.04.2013 14:22:36

Neumim posoudit, jestli je to stejny pripad, ale kdysi davno jsem chtel reklamovat Salomony zakoupene v Hervisu (nebo to byla Drapa, Intersport ci co, uz vazne nevim) a sel jsem s nimi primo do Salomonu, mel jsem ho po ruce. A tam mi vysvetlili, ze tenhle model neni soucasti jejich oficialni nabidky, ze byl specialne vyroben pro tu sit prodejen a samozrejme tam byla kriteriem i cena, takze pry nemuzu ocekavat, ze vydrzi to same co Salomony z oficialni distribuce. Nevim jak je to dnes, jestli se to tyka vsech znacek a vlastne ani netusim, jestli mi tehdy nekecali, takze zaver si udelej sam :-))) Mozna by stalo za to mrknout, jestli jsou v nabidce Asicsu jako takoveho …

avatar

Vraclav

Celkem 436 km
Minulý měsíc 0 km

cica18 muž 18.04.2013 22:11:28

v ofiko nabidce snad jsou http://www.asics.cz/…-zaraca-men/

ty co jsou na hervisu vypadaji trochu jinak (starsi model?), jinak nejsem nijak zvlast narocny bezec, na tech mych 30 km za tyden to bude myslim dostatecne, po dvou vybezich jsem spokojen, tkanicky se nerozvazuji, muj vysokej nart se vesel kdyz moc neutahuju a oproti tem starsim behaj sami, dobiham svezi a v lepsich casech takze spokojenost :-)

avatar

Praha 6

Celkem 1711 km
Minulý měsíc 0 km

Bílý králík muž 07.05.2013 16:19:06

Prisel jsem, zkusil jsem, koupil jsem (i tejden po ty akci za akcni cenu) a od ty doby jsem z nich nadsenej.

Jsou extremne pohodlny a prijemne mekce tlumeny bez vetsiho rozdilu pata/spicka. Presne takovejhle par bot mi chybel. A za tu cenu, a ta barva :-)))

Jde o to co hledas, kazdopadne doporucuju vyzkouset, kdyz pujdes kolem Intersportu.

Motto: Run faster, live better.
avatar

Ostrava, Rychvald

Celkem 824,7 km
Minulý měsíc 0 km

kuchan žena 07.05.2014 09:50:01

Zaujaly mne v Intersportu svým vzhledem (mám černozlaté), vyzkoušela jsem a od prvního obutí sedly jako druhá kůže. Koupila jsem si je, přestože moje původní představa o nových botkách na silnici byla poněkud dost jiná. Doslova si tyto boty vybraly moje nohy samy. Stejně perfektní pocit pak i při běhu. Jako papučky. Zatím mám v nich naběháno málo a max. délka běhu byla 10 km. Ale příjemnější boty jsem ještě neměla. Velice mě překvapily.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.