Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest chodidel

Bolest chodidel

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 01.11.2005 10:30:18

Zdravím po delší době všechny Tragédy! Podařilo se mi přesvědčit manželku, že běh je společně se sexem ta nejlepší zábava a tak už společně provozujeme obojí :). Bohužel délka jejího běhu je limitována bolestí chodidel, která přijde vždy asi po dvou kilometrech. Jinak si na nic nestěžuje, okostice, kolena… všechno v pohodě. Je to škoda, protože by už jinak určitě zvládla daleko víc. Boty má snad slušné (Mizuno Wave Atlantis). Bohužel je teď brzo tma, takže jsme nuceni běhat pouze po asfaltu. Já jsem s tím ovšem problém nikdy neměl, ani když jsem začínal běhat. Nevíte v čem je problém?

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 01.11.2005 10:39:59

doporučuju návštěvu podiatra, většinou to je špatná klenba nohy a je to napravitelné speciální vložkou do boty. Existují na to i jogové cviky. Gratuluju ke „znásilnění“ manželky pro našeho koníčka. Dáš mi know how? Radek

avatar

Praha 3

Celkem 2522 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:01 (2008)
půlmaraton: 1:55:38 (2005)

Manfred muž 01.11.2005 11:05:19

[quote=Radek]do­poručuju návštěvu podiatra, většinou to je špatná klenba nohy a je to napravitelné speciální vložkou do boty. Existují na to i jogové cviky. Gratuluju ke „znásilnění“ manželky pro našeho koníčka. Dáš mi know how? Radek[/quote] Díky za radu! Určitě se podle ní zařídíme.

K tomu „znásilnění“. Moje přesvědčovací metoda byla zcela jednoduchá, manželce se přiblížila třicítka a zjistila, že udržet si postavu a jíst co chce už asi bez pohybu nepůjde :). Taky chtěla zjistit co na tom běhání mám, proč jsem ochoten vstát v sobotu ráno v šest hodin a běžet dvacet kiláku. Tak jsem řekl, že vykládat to nemá smysl, pojď si to zkusit. Zatím ji to baví, jenom ty zpropadený chodidla… :).

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 01.11.2005 13:57:35

Manfred: Je fakt, že první rok jsem taky hodně trpěl na kolena, vazy, píchalo mi ve svalech ap., ale chce to vydržet, až se vše posílí a zpevní. Jak bolesti pominou, je běhání úplně o něčem jiném. Než jsem začal běhat, tak mne na podzim nikdo z domu nedostal… Tím si prošel asi každý z nás.

avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 01.11.2005 15:13:23

[quote=Šarina]nohy se pak „huntují“ pokaždé jinak :D[/quote] Já si troufám tvrdit, že běh tělo ani nohy nehuntuje, pokud se běhá s rozumem.

avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 01.11.2005 15:18:33

Když si to tady nějaký neběžec nebo začínající běžec pročte, tak by mohl získat dojem, že si všichni běháním dobrovolně huntujeme zdraví. To přece není pravda, naopak.

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 01.11.2005 15:34:43

Souhlasím s Petrem, sport jen zviditelní existující zdravotní potíže, které by se dříve nebo později stejně objevily, a dožene dotyčného k lékaři nebo jej přinutí změnit životosprávu, což není na škodu. Pak už je to jen o míře namáhání, člověk je tvor nenasytný a má tendenci se neustále hnát za lepším a lepším časem a občas zapomene na to, že se dá běhat i pro dobrý pocit Radek

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 01.11.2005 19:00:25

[quote=Radek]do­poručuju návštěvu podiatra, většinou to je špatná klenba nohy a je to napravitelné speciální vložkou do boty. Existují na to i jogové cviky. Gratuluju ke „znásilnění“ manželky pro našeho koníčka. Dáš mi know how? Radek[/quote] přesně tak – vložka nebo nové boty to můžou změnit naprosto bez problému (mě vložka momohla, když jsem kdysi přešel z jedné značky bot na druhou – měl jsem podobné problémy, ale postupem se to zlepšilo tak, že už jsem začal běhat i bez těch vložek – klenba si prostě zvykla na jinou značku a pak už to bylo v pohodě)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 11.11.2005 23:10:38

Já mám s touto bolestí velký problémy, loni pravá noha, letos se mi to přesunulo na druhou. Orthoped říká, že je to něco s klenbou a taky plochý nohy, vložky by měly pomoct, ale mě nějak nepomáhaj

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 11.11.2005 23:32:41

[quote=Lubos M]Já mám s touto bolestí velký problémy, loni pravá noha, letos se mi to přesunulo na druhou. Orthoped říká, že je to něco s klenbou a taky plochý nohy, vložky by měly pomoct, ale mě nějak nepomáhaj[/quote] Asi chce ty vložky dále různě dodatečně podkládat, mně tam dali nějaké „srdíčko“, bolelo to chvíli při došlapu jak čert, ale zvyknul jsem si, a teď je to dobré.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Čelákovice

Camilio 12.11.2005 11:33:45

Taky mám trochu potíže s borcením klenby a příčně plochou nohou. U mě se bolest objeví vždy při větší zátěži kdy je klenba nohy tlačena botou směrem dolů, typicky při bruslení nebo sjezdovém lyžování. Ve starých běžeckých botách mě pomohlo, když jsem je tolik neutahoval a nechal více místa pro nožní klenbu. Po koupi nových bot Mizuno Wave Atlantis bolesti úplně zmizely.

avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 13.01.2006 21:45:26

Muj pritel ma taky plochacky (dost hrozne, v normalnim stavu mu kotniky z vnitrni strany skoro lezi na podlozce) a jednoznacne mu na turistiku i obcasne behani pomahaji normalni ortopedicke vlozky, ale je treba si sehnat ty s pevnou kostrou, driv se delaly s kovovym vnitrkem, ted uz snad jenom s plastovym, ale i ty jsou dobre. Jinak me obcas po zvyseni objemovych davek taky cas od casu boli klenby (nebo to jsou nejake slachy v chodidle, co ja vim) a dost mi pak pomaha chodit po byte bosky po vnejsi strane chodidel. :-)

avatar

Hradec Králové

půlmaraton: 2:05:14 (2010)

Macek žena 20.04.2006 22:56:52

Včera mě při běhu přepadla neuvěřitelná bolest pravého chodidla. Ne celého, tak se pokusim popsat kde se ona bolest vyskytuje. Na chytrém obrázku jsem si našla,že se jedná o 4. a 5. nártní kost (od malíčku a prsteníčku) až po třetí krychlovitou kost (prostě vnější strana chodidla). Bolest se vyskytuje zespoda pod oněma kůstkama při došlapu. Občas se mi z toho až podlomila kolena a musela jsem bolestí přestat. Dnes jsem též vyběhla, první 3 km celkem v pohodě, ale pak se to opět ozvalo. Když běžím do kopce ( a že mám po cestě dva) tak běží po špičkách a nic nebolí. Při chůzi to sem tam lehoulince zabolí, ale nic hrozného. Netušíte někdo o co by mohlo jít či co s tim? Děkuji za všehchny rady.

Motto: Sapere aude!
avatar

Praha

Celkem 17405 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:54 (2007)
půlmaraton: 1:29:59 (2007)
maraton: 3:16:40 (2007)

PetrS muž 21.04.2006 06:37:10

vypadá to jako propadlá příčná klenba

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 21.04.2006 10:50:51

Jestli mas ploche nohy, tak to bude klenba a asi by to chtelo navstivit ortopeda. O popisovane bolesti jsem slysela 2krat a pokazde ten clovek mel ploche nohy (no, neni to zadna statistika:-). Pokud jsou nohy v poradku, tak nevim, jestli to muze byt i neco jineho…?

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Hradec Králové

půlmaraton: 2:05:14 (2010)

Macek žena 21.04.2006 11:42:38

[quote=dees]Jestli mas ploche nohy, tak to bude klenba a asi by to chtelo navstivit ortopeda. O popisovane bolesti jsem slysela 2krat a pokazde ten clovek mel ploche nohy (no, neni to zadna statistika:-). Pokud jsou nohy v poradku, tak nevim, jestli to muze byt i neco jineho…?[/quote] Ploché nohy nemám. Taky je možný, že to je botama (už jsem si koupila nové) ale je divné že to je jen na jedné noze.

Motto: Sapere aude!
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 21.04.2006 11:50:06

Myslim, ze uz tu nekdo psal, ze kazda noha je original:-), i kdyz obe vyrostly na jednom tele. Ja mam treba levou trochu vetsi. Takze pokud je to botama, tak bych se nedivila, ze boli jen jedna. Tak preju, at Ti to v novych beha bezbolestne.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 21.04.2006 15:00:20

[quote=Macek]Včera mě při běhu přepadla neuvěřitelná bolest pravého chodidla. Ne celého, tak se pokusim popsat kde se ona bolest vyskytuje. Na chytrém obrázku jsem si našla,že se jedná o 4. a 5. nártní kost (od malíčku a prsteníčku) až po třetí krychlovitou kost (prostě vnější strana chodidla). Bolest se vyskytuje zespoda pod oněma kůstkama při došlapu. Občas se mi z toho až podlomila kolena a musela jsem bolestí přestat. Dnes jsem též vyběhla, první 3 km celkem v pohodě, ale pak se to opět ozvalo. Když běžím do kopce ( a že mám po cestě dva) tak běží po špičkách a nic nebolí. Při chůzi to sem tam lehoulince zabolí, ale nic hrozného. Netušíte někdo o co by mohlo jít či co s tim? Děkuji za všehchny rady.[/quote] Měl jsem přesně tenhle problém někdy před rokem na levé noze, když jsem pouze běhal s ortoped. vložkami Mudr. Maška, a vedle toho chodil v normálních botech bez nich. Šel jsem k Maškovi, ten mě dal do prostředku vložek tzv. „srdíčko“ (je to takový hrbolek). Chvíli trvalo než jsem si na to zvyknul, ale teď mám od toho problému klid. Hold musím vložky stále přendavat, ale na to si člověk zvykne.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Čelákovice

Camilio 21.04.2006 23:40:04

MACEK: To co popisuješ vypadá jako příčně plochá noha. Měl jsem podobné potíže. U mě to vyřešily nové boty, vložky do bot a návštěva Mudr. Maška.

avatar

Hradec Králové

půlmaraton: 2:05:14 (2010)

Macek žena 22.04.2006 16:47:42

Tak hlásím, že mé potíže byly zřejmě způsobeny špatnou obuví. ( Ale raději navštívím MuDr. Maška) Včera jsem vyběhla v nových botkách a po bolesti téměř ani památky. Mé nožky se ocitly v ráji-takové odpružení a měkkost dopadu ještě nezažily. Botky (Asics) běžely samy, až jsem jim skoro nestačila. Měla jsem pocit,že jsou naprogramované na vyšší rychlostní stupeň. A už vím ,že Adidasky si už nikdy nekoupím. Díky za rady ohledně mé bolesti:)

Motto: Sapere aude!
avatar

Makoush 18.05.2006 11:11:29

Ahoj,bohuzel mam ten samy problem a ploche nozky mam pricne/podelne proste vselijak ploche. Normalne nosim ortopedicke vlozky (klasicke,koze­ne,kovova vystuha a srdicko), ale kdyz jsem zkousela dat je i do behacich bot, bolely me plosky jeste vic, takze beham bez nich. Slysela jsem o spec. vlozkach do bot s nazvem neco jako „termo..“ , vite o tom nekdo neco vic? Jeste MUDr. Masek, kde ho najdu? diky moc za odpovedi

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 18.05.2006 16:35:24

[quote=Makoush]A­hoj,bohuzel mam ten samy problem a ploche nozky mam pricne/podelne proste vselijak ploche. Normalne nosim ortopedicke vlozky (klasicke,koze­ne,kovova vystuha a srdicko), ale kdyz jsem zkousela dat je i do behacich bot, bolely me plosky jeste vic, takze beham bez nich. Slysela jsem o spec. vlozkach do bot s nazvem neco jako „termo..“ , vite o tom nekdo neco vic? Jeste MUDr. Masek, kde ho najdu? diky moc za odpovedi[/quote] V každém případě, než si člověk zvykne na ortopedické vložky při běhání, bolí to… Ale chce to asi ortopedické vložky specielně pro běhání, ne do obyčejných bot…

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 18.05.2006 17:01:20

[quote=Makoush]Jes­te MUDr. Masek, kde ho najdu? diky moc za odpovedi[/quote] Byl jsem tam někdy před rokem, tak snad to spojení ještě funguje: Foot clinic Flora Sudoměřská 10 Praha 3 tel. – 606 605 222 (bez záruky)

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

Celkem 17405 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:54 (2007)
půlmaraton: 1:29:59 (2007)
maraton: 3:16:40 (2007)

PetrS muž 18.05.2006 18:19:31

Dr. Mašek se stěhuje někam na Prahu 4, zkus jeho mobil

avatar

regioRUN.cz

Celkem 16870 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:16 (2006)
půlmaraton: 1:17:31 (2005)
maraton: 2:42:59 (2008)

-W- muž 18.05.2006 18:26:11

Před dvěma roky jsem měl podobné problémy s bolestí pravé klenby. Tyto bolesti se objevovali i když jsem neběhal. Problém byl definitivně vyřešen koupí a běháním z běžeckou obuvi Adidas Supernova, které mi časem svou úzkou stavbou klenbu zpevnili a bolest úplně vymizela :) Jenom jsem měl trochu problémy s puchýři a nehty, protože botky byli opravdu dost úzké.

  • W-
Motto: Není důležité zvítězit, ale jak při tom vypadáš ! :)
avatar

marfushka 05.07.2006 20:31:48

[quote=Macek]Včera mě při běhu přepadla neuvěřitelná bolest pravého chodidla. Ne celého, tak se pokusim popsat kde se ona bolest vyskytuje. Na chytrém obrázku jsem si našla,že se jedná o 4. a 5. nártní kost (od malíčku a prsteníčku) až po třetí krychlovitou kost (prostě vnější strana chodidla). Bolest se vyskytuje zespoda pod oněma kůstkama při došlapu. Občas se mi z toho až podlomila kolena a musela jsem bolestí přestat. Dnes jsem též vyběhla, první 3 km celkem v pohodě, ale pak se to opět ozvalo. Když běžím do kopce ( a že mám po cestě dva) tak běží po špičkách a nic nebolí. Při chůzi to sem tam lehoulince zabolí, ale nic hrozného. Netušíte někdo o co by mohlo jít či co s tim? Děkuji za všehchny rady.[/quote] Stejne problemy me necekane zaskocily v treninku na maraton konany v Reykjaviku, 19.8. 2006, cili v nejmene vhodnou dobu. Zkusila jsem dva dny vynechat, ale dnes se po cca 6 km behu volnym tempem bolest dost intenzive ozvala. Jsem z toho dost rozladena a moje naplanova priprava dostava trhlinu. Co radite, zkuseni bezci? Mimochodem do Reykjaviku se nekdo nechystate?

avatar

Celkem 4998 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:59 (2016)
půlmaraton: 1:25:38 (2016)
maraton: 3:08:23 (2016)

xrider muž 06.07.2006 10:03:54

[quote=marfushka][qu­ote=Macek]Vče­ra mě při běhu přepadla neuvěřitelná bolest pravého chodidla. Ne celého, tak se pokusim popsat kde se ona bolest vyskytuje. Na chytrém obrázku jsem si našla,že se jedná o 4. a 5. nártní kost (od malíčku a prsteníčku) až po třetí krychlovitou kost (prostě vnější strana chodidla). Bolest se vyskytuje zespoda pod oněma kůstkama při došlapu. Občas se mi z toho až podlomila kolena a musela jsem bolestí přestat. Dnes jsem též vyběhla, první 3 km celkem v pohodě, ale pak se to opět ozvalo. Když běžím do kopce ( a že mám po cestě dva) tak běží po špičkách a nic nebolí. Při chůzi to sem tam lehoulince zabolí, ale nic hrozného. Netušíte někdo o co by mohlo jít či co s tim? Děkuji za všehchny rady.[/quote] Stejne problemy me necekane zaskocily v treninku na maraton konany v Reykjaviku, 19.8. 2006, cili v nejmene vhodnou dobu. Zkusila jsem dva dny vynechat, ale dnes se po cca 6 km behu volnym tempem bolest dost intenzive ozvala. Jsem z toho dost rozladena a moje naplanova priprava dostava trhlinu. Co radite, zkuseni bezci? Mimochodem do Reykjaviku se nekdo nechystate?[/quote] Podle popisu jsem si vzpomnel na sve problemy s chodidlem. Zacalo me bolet vzdy jiz po 2–4km a nedalo se s tim bezet. Prislo mi divne, ze by to bylo botami, uz jsem v nich par set kilometru nabehal bez sebemensich problemu. Ale zjistil jsem, ze kdyz mene utahnu tkanicky, bolest prijde pozdeji a nebo neprijde vubec. Po zmene bot problemy uplne vymizely. (Doporucuji mit vice paru bot a stridat je). Take muzes vyzkouset nejake slabsi ponozky, idkyz ted vlete asi v tlustych nebehas ;o)… Kazdopadne preji hodne stesti.

avatar

marfushka 07.07.2006 21:00:42

Tak jsem popremyslela, dneska koupila nove botky, vyzkousela a je to dobry. Fakt dobry, po prvnim behu sice tezko soudit, ale musim rict, ze botky Asics Kayano XII me hodne mile prekvapily. Za tu cenu ovsem, aby ne. Ted jeste neudelat tu chybu a nechat tluste ponozky doma.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 28.05.2007 12:25:20

zajimal by me puvod mych nynejsich problemu s chodidlem. uz asi 5 dni mam problemy s chodidlem na leve noze. bolest se projevuje hlavne po nekolika ubehnutych kilometrech a je to tupa bolest zhruba v polovine chodidla spise na vnitrni strane. proste neco podobneho jak je popisovano v jinych prispevcich. obcas kdyz trochu hur doslapnu pri chuzi zacne me to bolet i pri chuzi.

vsechno zacalo v bazene, kdy sem do leveho chodidla dostal asi 2× nebo 3× krec. pri chuzi domu me to celkem bolelo. druhy den uz to bylo pocitove dobre a tak sem sel behat. bolest asi po 3 kilometrech nastoupila a konstantne se drzela az do konce. druhy den to same. tak jsem behani dal pokoj jezdim na kole a plavu. beham uz rok tydne asi 70km a mam druhe boty stejneho typu. takze mi neni jasne proc by se pripadny problem s klenbou projevil az ted. navic za tyden po maratonu jsem byl behat pouze jednou, jinak sem jenom plaval a jezdil na kole. cili noha by mela byt odpocinuta (zadne pretizeni)…

fakt nevim cim to muze byt, ale pochybuju ze by se me drzela bolest zpusobena kreci tak dlouho, i kdyz mozne je vsechno…

dik za pripadne komentare a zkusenosti

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Křenovice (VY), Velká (PR)

Celkem 36921 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:03 (2009)
půlmaraton: 1:17:18 (2009)
maraton: 2:48:28 (2010)

Honza Škrdla muž 28.05.2007 17:35:30

s chodidlem jsem si užil svoje…

to Luckboy: něco podobného jako popisuješ se mi stalo 16 dnů před pimem. To mě začala trochu pobolívat noha a po běhu mě už bolela celkem dost. V té době jsem věděl, že to bude pravděpodobně jen přetížení, které se zpraví. 2 dny jsem neběhal vůbec (měl jsem v plánu dlouhý běh) a 3. den jsem si zkusil dát výklus cca 6 km. Bolest ustupovala a začal běhat víceméně normálně. V sobotu jsem běžel Brněnský 1/2M jako test před PIM (zkoušel jsem také jestli to chodidlo případný nápor vydrží).

Chybou v tréningu bylo možná dlouhý běh (35 km) v ponděli před maratónem, ale chltěl jsem vědět jestli vydržím takovou vzdálenost,(navíc podobnou vzdálenost jsem v roce 2004 běžel před svým 2. maratónem tak jsem si to chtěl znovu vyzkoušet).

Paradoxně bolest i otok téměř zmizel po PIMu, před maratónem jsem sice pro jistotu koupil IBU-Hepa, ale ten jsem ještě neotevřel a vystačil jsem si s masážními emulzemi.

Jinak tvoje bolest chodidla je pravděpodobně způsobena zátěží na PIMu. Pravděpodobně to pro tebe byla taková zátěž, že si ještě nestihl úplně zregenerovat. Vzpomínám si na svůj 3 maratón (v Kroměříží), který jsem uběhl za 3:28 a ke konci jsem si jej celkem protrpěl. Po týdnu, kdy jsem zase začal běhat jsem si natáhl lýtko (doktoři mi řekli že to je hematom) a měsíc jsem neběhal.

Ještě k těm botám, kdy a po kolika km si je měnil? A k té noze, máš to chodilo nateklé?

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.