Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest chodidel

Bolest chodidel

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 28.05.2007 18:55:49

[quote=Luckybo­y]zajimal by me puvod mych nynejsich problemu s chodidlem. uz asi 5 dni mam problemy s chodidlem na leve noze. bolest se projevuje hlavne po nekolika ubehnutych kilometrech a je to tupa bolest zhruba v polovine chodidla spise na vnitrni strane. proste neco podobneho jak je popisovano v jinych prispevcich. obcas kdyz trochu hur doslapnu pri chuzi zacne me to bolet i pri chuzi. …[/quote] Z důvodu podobných, ale mírných potíží jsem se stal dočasně cyklistou. Už měsíc před PIMem mě pobolívala pata a asi vazy před ní. Nejvíc při chůzi po ránu. Vrcholila příprava a objem i rychlost kilometrů a při samotném běhu to moc nevadilo, spíš potom v klidu, nevěnoval jsem tomu moc pozornosti. Až teď, kdy zase rozum získává navrch nad ambicemi. Snad ty ani já nic nepokazíme, když se budeme ještě dva tři týdny zaměřovat na kolo či plavání, pokud nepůsobí bolest. Pak se uvidí.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 28.05.2007 20:46:46

jestli tam je otok, tak minimalni. kdyz se mi to stalo, tak to trosku natekle bylo, ale druhy den uz na pohled v poradku. o tom ze to bylo z PIMu jsem uvazoval. Rikal sem si ale, ze kdyz se mi to stalo az 8 dni po maratonu, kdyz sem nohy zatezoval jenom obycejnou chuzi na salinu atd…, tak to s PIMem nemam nic spolecneho. ale podle vseho na tak dlouhy beh nejsou chodidla jeste privykla (technika behu v poslednich 10km tomu asi taky nepridala :) ).

boty jsem mel nove od behu na myslivne. takze v nich mam tak 700km max. sou to NB901, coz neni nejaky masivni model, ale me se v tezkych botach beha spatne.

uvidim, dam tomu jeste par dni klid, maximalne zkusim 3 – 5km vyklus co na to noha rekne. stejne potrebuju plavani a kolo potrenovat, takze mi to extra velikou caru pres rozpocet neudela…

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.