Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Skokanské koleno

Skokanské koleno

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

stepand76 muž 25.05.2007 15:45:19

Zdá se, že je to moje diagnóza. Heldal jsem ve fóru a nenašel jsem žádný ucelený postup léčby, prevence, cviků. Nevíte někdo, prosím, o něčem? Díky.

avatar

Kadaň, Ústí nad Labem

Celkem 11706 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:05 (2011)
půlmaraton: 1:37:48 (2010)
maraton: 3:26:26 (2008)

Tudy muž 28.05.2007 19:48:25

Na problémy s koleny mi pomáhá kombinace cvičení (opřít se zády o zeď, nohy v kolenou ohnuty v pravém úhlu, ruce volně podél těla – tohle vydrž 30 sec a opakuj 3× ráno (s půlhodinovou přestávkou) a 3× večer, glukosamin+chon­droitin sulfát (i když tohle je možná jen placebo) a postupné zatěžování (objemy i intenzitu zvyšovat jen zvolna, ale dlouhodobě-pokud možno žádné výpadky). V roce 2005 jsem cca 9 měsíců kvůli bolesti kolene vůbec neběhal, jen bral „placeba“ a cvičil, od té doby mám klid.

avatar

stepand76 muž 29.05.2007 13:54:44

Díky, tohle +strečink+gumoví medvídci (taky placebo, ale levnější)+masí­rování+kostival dělám, ale zatím jen chvíli. Asi je to nutné praktikovat déle…nebo možná úplně pořád

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.