Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Běhá tady někdo v Praze 8 (Čimice, Bohnice)?

Běhá tady někdo v Praze 8 (Čimice, Bohnice)?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Iva z Hladné žena 02.06.2007 20:19:40

Ahoj všem. Ráda bych poznala někoho (kamaráda, kamarádku nebo celou partu lidí), kdo rád běhá v okolí Bohnic nebo Čimic. I když nebráním se změnit příležitostně tuto lokalitu za jinou v Praze. Jen když nebudu muset běhat pořád sama a budu mít s kým třeba i pokecat. Mám kolem sebe bohužel spíše lenochy… Rovněž ráda jezdím na kole, plavu atd., jak mi čas většinou dovolí. Díky. Iva

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.06.2007 10:26:57

Ahojky! Každé úterý a čvtrtek jsou tréninky ve Stromovce (možná znáš jako Královská obora). Ty bys měla spojení buď pěšky podél řeky (cca 5 – 10 km podle toho, odkud vyrážíš) nebo tramvají na Výstaviště Holešovice. Více info zde: http://forum.behej.com/…24-stromovka A možná bych tento dotaz hodil do vlákna běžecký trénink…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Meritamm žena 18.07.2007 14:53:15

ahoj Ivo,jsem z Bohnic a taky bych ráda s někým běhala,jestli to stále platí,můžeš mi napsat na e-mail?? Miriam.z@seznam.cz

avatar

Praha 9 - Prosek

Celkem 262 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:09:17 (2007)

Běhouš muž 18.07.2007 15:55:12

Ivo, Miriam nebo kdokoliv ostatní, chodím běhat do Ďáblického háje, kdybyste se chtěli spojit, napište mi mail (viz link vlevo nebo můj profil), rád vás poznám.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.