Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Newline

Newline

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

košice

doki muž 11.09.2013 14:37:08

Aké máte praktické skúsenosti s bežeckým textilom NEWLINE? Zaujalo ma tielko a šortky ICONIC. Sedí vám veľkosť v porovnaní s veľkosťou uvádzanou na sizing chart?V kamennom obchode veľa výrobkov nie je, tak je problém vyskúšať a zvoliť vhodnú veľkosť.

avatar

Elisha.G žena 24.09.2013 12:04:08

Ahoj, mě by Newline také zajímalo. Zejména http://www.newline.cz/…000-662.html tahle bunda. Sedí velikost podle uvedené tabulky, jak je dlouhá, je to spíš softshell a nebo fleeska?

Motto: <3
avatar

Plzeň

Celkem 2931,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:22 (2013)
půlmaraton: 2:05:32 (2013)

Luthi žena 24.09.2013 15:57:03

Mám od nich tříčtvrťáky, dlouhé elasťáky a dvě trička. Oboje kalhoty mám kompresní a jsem fakt spokojená s tím materiálem – je hodně pevný a mám pocit, že dlouho vydrží (kupovala jsem loni na podzim a zatím drží bez problémů). Velikostně odpovídají tabulkovým mírám, oboje mám L. Ty 3/4 jsou super, nosím je ráda. Ty dlouhé mi ale z nějakého důvodu trochu „lezou“, takže úplně ideální to není, ale není to nic zásadního. Trička mám podle jejich tabulky M a sedí tak, jak by měly, takže tam vůbec žádný problém. Zase fajn materiál. Bundu od nich nemám, takže nevím. V každém případě bych se nebála kupovat znovu. Jestli si to pamatuju dobře, tak mi to i dost rychle poslali.

avatar

10 km: 0:41:44 (2014)

Qulck muž 24.09.2013 18:49:00

Mám od nich mikinu http://www.newline.cz/…083-016.html a vestu http://www.newline.cz/…247-060.html , dostal jsem je jako pořadatel ME v orienťáku před dvěma lety a hlavně ta mikina je skvělá, běhám v ní v zimě a kolem –5° bohatě stačí pod ní tričko a zima mi není. Vestu nosím, když je asi jako dnes a fouká. A podle toho, kolik to oblečení stojí, tak mi to přijde jako docela dost muziky za rozumně peněz :-) A velikosti sedí podle ostatních značek, mám L jako všude jinde.

avatar

košice

doki muž 25.09.2013 21:32:39

aj mne sa páčia produkty ktoré majú v katalógu, ale… objednal som si bežecké šortky, poslali mi starý model, ktorý už neponúkajú v katalogu, bežecké tielko mi poslali v inej veľkosti ako som objednal, tak neviem čo si mám o nich myslieť, asi vyzliekli figurínu vo výklade, na ktorú padal prach a poslali to mne, napísal som reklamáciu, reakcia bola okamžitá, že na druhý deň navrhnú riešenie, prešlo 6 dní a nič, riešenie stále hľadajú. NEWLINE.CZ NEWLINE.SK 8-O

avatar

Elisha.G žena 26.09.2013 22:25:48

Díky všem za reakce. Podle jejich tabulky bych si měla objednat M, ale normálně nosím S … risknu M, snad mi nebude velké :-) a nedopadnu jako zaprášená figurína :D

Motto: <3
avatar

Elisha.G žena 14.04.2014 11:23:24

Reference z Newline: objednala jsem M, přišlo druhý den, ale bylo mi velké. Bundu jsem nechala ležet asi 2 měsíce doma a když jsem si na ni vzpomněla, bylo už dávno po lhůtě k výměně či vrácení, ale stačil jeden e-mail a do 3 dnů mi ji vyměnili za menší. Bunda sedí skvěle, funguje přesně, jak píší, což jsem nečekala (myslela jsem si něco o komerčním přehánění).

Motto: <3
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.