Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » POLARPERSONALTRAINER

POLARPERSONALTRAINER

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

jurag62 muž 12.10.2013 21:15:20

chtěl bych se zeptat nějakého běžce…který ovládá tento " tréninkový deník" …snažím se ho využít aspon na 80% ale zatim se mi to nedaří…měl bych pár otázek..i přesto že ang je kamarád… díky za každé info

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

trailroc_255 muž 12.10.2013 22:55:01

>> jurag62, 12. 10. 2013 21:15:20

Ptejte se! :)

j.

avatar

jurag62 muž 13.10.2013 14:14:26

tak jak tam dosatnu trénink z hodinek jsem přišel…a ještě by mě zajímalo ..když mám vic kol než 1 … to mi taky automaticky ukáže ??pak jsem si do těch údáju o mě zadal nějaký hrubý čísla a když si je chci teď přepsat tak to sice lze a neuloží se to

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

trailroc_255 muž 13.10.2013 16:29:34

>> jurag62, 13. 10. 2013 14:14:26

Kola: ano, na stránce tréninku byste to měl vidět – buď tam budete mít autolaps (máte-li je zapnuté, třeba po kilometru) nebo phases či vlastní kola, zadáte-li si trénink do sporttesteru také přes PPT (add new / training target).

Informace o vás: na úvodní stránce po přihlášení vpravo nahoře kliknout na zubaté kolečko / profile / vyplnit a uložit. Po synchronizaci se údaje přenesou do hodinek.

Co máte za sporttester? Šikovný český manuál k RC3 GPS – jeho součástí je i dostatečný návod k PPT – je ke stažení tady

j.

avatar

jurag62 muž 13.10.2013 21:05:15

rs 400 …jediný co mě je líto tak to, že nemam to gps …rád bych viděl prokreslenou mapu kudy jsem běžel teda ani nevim jestli to lze u polarp.t. .....kdyby byli peníze tak bycvh hned kupoval ten RC3 v designu tdf :D …díky moc za vysvětlení …a ještě by mě zajímalo, jestli se tu lze kouknout na nějkého sportovce… což koukám že jde, ale jestli lze vidět jeho některé tréninky …? dřžív jsem používal polarprotrainer což tedda používám i ted, ale toto mi přijde trošku lepší a zas je to něco jinýho

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

trailroc_255 muž 13.10.2013 21:38:07

To je škoda – za ty prachy už se dneska dá koupit starší model RC3 GPS… PPT samosebou trasu zaznamená a vykreslí do google mapy. Mrkněte sem – tam uvidíte i mapy.

j.

avatar

jurag62 muž 14.10.2013 15:55:52

to vim taky no…bohužel, ale už ho mam dobrý 2 roky ..snad jednou si splnim sen… :-D

avatar

RadimK2 muž 27.03.2014 20:19:47

Zdravím, nevíte někdo jestli lze změnit na polarpersonal­trainer.com osa grafu na kterém se zobrazuje tep, rychlost a výška. Konkrétně by jsem potřeboval změnit osu x, na celkovou vzdálenost místo času. Děkuji za info

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.