Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » zacatecnice Praha Hostik hleda partacku

zacatecnice Praha Hostik hleda partacku

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha Hostivar

Iwik80 žena 22.10.2013 11:28:47

Ahoj, jsem vecna bezecka zacatecnice, ale uz to chci konecne zlomit! :) S partnerem sportovcem behat nejde, vzdycky me ustve :)) Takze hledam idealne take zacatecnici partacku na behani po Hostivarskem lesoparku (jsem z mecholupske strany), abychom se vzajemne hecly a abych nemela pocit, ze zkusenejsi bezkyni brzdim.. Muzu sebou brat i vetsiho pejska, ale neni to podminkou. Rada bych vyrazela tak 4× tydne (v tydnu po praci, o vikendu kdykoli), ze zacatku jen stridani behu a chuze podle zacatecnickeho navodu :) Hezky podzim vsem! I.

Motto: Prekonat sama sebe
avatar

Praha 10 - Strašnice

Celkem 2251 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:14:43 (2011)
maraton: 5:30:52 (2010)

šlčka7 žena 22.10.2013 12:37:56

Hostivař má docela aktivní diskuzi http://www.behej.com/…e-prehrady/7#… tak to zkus nejlépe tam. Určitě se někdo najde. Já bych se třeba přidala, ale nechci nic slibovat, protože pořád nějak nestíhám a tak běhám spíš jen ve Strašnicích, kde bydlím. Na Hostivař už jsem se nedostala ani nepamatuji… :-)

Motto: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY
avatar

Praha Hostivar

Iwik80 žena 22.10.2013 15:21:26

Diky, ja uz jsem ji celou poctive procetla, ale jsou to vsechno uz zkuseni bezci a behny ( :-D ) a ja bych je nechtela zdrzovat a citit se i sama kvuli tomu neprijemne.. to by mi na motivaci asi nepridalo :) Ale dekuju, treba se jednou propracuju do faze, kdy jim budu stacit ;-)

Motto: Prekonat sama sebe
avatar

Celkem 33 km
Minulý měsíc 0 km

Pavla13.4 žena 27.10.2013 22:17:50

>> Iwik80, 22. 10. 2013 11:28:47 Ahoj bydlím Praha Háje a Hostivař běhávám celkem pravidelně,zatím také stále jako začátečník i když během měsíce jsem se zúčastnila tří závodů, časy průměrné ale sama bych uvítala zaběhnout občas s někým na pohodu.. jen by mi určitě nevyhovovalo to střídání běhu a chůze, nedělala jsem to ani v úplných začátcích, tempo se dá uzpůsobit tak že není nutné přejít do chůze. Tak promysli, kdyby jsi měla zájem někdy proběhnout Hostivař s né úplně začátecnicí co se ráda přizpůsobí dej vědět. Pejsek je fajn když by jsi ho vzala sebou :-)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.