Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Posouzení mého tréninku na 1500 metrů

Posouzení mého tréninku na 1500 metrů

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 30 km
Minulý měsíc 0 km

vseosportu muž 15.06.2007 21:05:06

Posouzení mého tréninku na 1500 metrů

Otázka: Prosím o posouzení mého tréninku na 1500 metrů.Chci dosáhnout na čas 4:30 ,ale teprve začínám pořádně trénovat.Je mi 19 let. Trénuji takto OV-3*týdně -volný běh –6 km nebo dělené běhy- 2*4 Km –1*týdně delší běh asi 8 km ANP-1*týdně -Opakované rychlé úseky 3*2 Km nebo spojované úseky 400–500 metrů. TV-1*týdně -Zábava Biegova-nebo fartlek TR-1*týdně -výběhy do kopců asi 100 metrů. Prosím o zhodnocení ,jestli trénuji správně,trénuji zatím bez sportesteru.Za každou radu či poznatek budu moc vďěčný. Ptal jsem se i v poradně,prosím i o vaše názory:

Motto: www.sportuj.com
avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 15.06.2007 21:23:17

[quote=vseospor­tu]Posouzení mého tréninku na 1500 metrů

Otázka: Prosím o posouzení mého tréninku na 1500 metrů.Chci dosáhnout na čas 4:30 ,ale teprve začínám pořádně trénovat.Je mi 19 let. Trénuji takto OV-3*týdně -volný běh –6 km nebo dělené běhy- 2*4 Km –1*týdně delší běh asi 8 km ANP-1*týdně -Opakované rychlé úseky 3*2 Km nebo spojované úseky 400–500 metrů. TV-1*týdně -Zábava Biegova-nebo fartlek TR-1*týdně -výběhy do kopců asi 100 metrů. Prosím o zhodnocení ,jestli trénuji správně,trénuji zatím bez sportesteru.Za každou radu či poznatek budu moc vďěčný. Ptal jsem se i v poradně,prosím i o vaše názory Těžko říct…záleží jaký si typ. A co si dělal předtím. Myslím, že tam chybí rozvoj síly!!! A záleží hlavně, kdy chceš zaběhnout 4:30. Přijde mi, že Tvůj trénink odpovídá spíše tréninku v březnu či začátek dubna. Ale jak říkám, pokud si netrénoval a chceš to zaběhnout v září tak to je myslím docela dobrý. Myslím, že Mato Ti poradí lépe. Ale každopádně nezapomeň an rozvoj síly. Ze začátku všeobecnou, pak speciální. JO a ještě dotaz…nevím co to znamená rychlé opakované úseky 3*2km nebo 400–500m. To chodíš jako speciální tempo ty pětistovky?? A ty dvojky jako kritickou rychlost (VO2max)???

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.