Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Asics » Asics 1110

Asics 1110

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 15.06.2007 21:44:53

Jakmile uvídím boty, které mají cenu sníženou o pár stovek, tak se mi zatemní zdravé uvažování. Tentokrát to nebylo jinak, naštěstí to nebyl špatný kup. http://www.zappos.com/…185538-d.jpg Extrémně tuhá pata, ani po 700 km nezměkla. Texitelie uvnitř překvapivě zatím přežívá. Svršek skoro netknutý. Podrážka přiměřena sešoupaná. Evidentně bez mechanických chyb. Akorát pár chyb by se našlo. Sice jsem ji měl na dlouhé běhy na podzim a v zimě, ale pro něco rychlejšího nevhodná. Moc tuhá, těžká.

Pozitiva:

  • dobrá mechanická odolnost (přežilo to inkriminované místo u malíčku, což mile překvapilo)
  • podrážka

Negativa:

  • váha, tuhost
  • cena. O užitné ceně vyšších modelů Asics se nemá cenu ani bavit, 1110ky jsou na hraně. Z vyšších modelů mám už jen dojem težkých bot.

Verdikt: trošku nadprůmer, ale čekal jsem víc 60%

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.