Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolavé úpony

Bolavé úpony

Nalezené položky: 65 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.06.2014 23:00:11

>> skritek Hugo, 23. 06. 2014 22:41:04

""" Ale rudo ma s tim … pravdu. """

no jo holky to uz chapou, jenom klukum to jaksi nemuzu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

půlmaraton: 1:23:44 (2005)

Lukáš V. muž 19.07.2014 22:19:36

Tak jak to u vás pokračuje? Já byl na revmatologii → diagnóza mnohočetný zánět → předepsány magnety, ale je to úplně k ničemu → respektive – teď už mě nebolí tolik bérce, holeně, okostice, ale úpon achillovky na patní kost pořád…:/ V úterý jdu na kontrolu, tak si řeknu o rentgen přímo na ty paty. Akorát pak nevím co budu dělat, když se zjistí, že tam ostruhy nejsou. Asi bude následovat akupunktura…nebo už fakt nevím…

Motto: no pain, no gain
avatar

půlmaraton: 1:23:44 (2005)

Lukáš V. muž 29.07.2014 10:55:21

tak přátelé, jsem v háji…

RTG vyšetření odhalilo patní ostruhu přesně pod úpony achillovky na patní kost.

Čili to znamená, že jsem 4 měsíce neběhal kvůli achillovce, přitom problém je trošku jinde. Otázkou zůstává co s tím…:( Rázovka, Ozařování, Ultrazvuk, Hekla Lava, Bisholin,…?

Na operaci nejdu ani náhodou.

Motto: no pain, no gain
avatar

Poprad

10 km: 0:34:36 (2014)
maraton: 2:40:46 (2015)

runtachykard72 muž 17.09.2014 22:02:09

Dnes som si jednoducho pomocou olovnice zisťoval rozloženie zaťaženia nôh pomocou priemetu ťažiska tela.Diagnostikou som zistil asymetrie jak stranová,tak prednozadné(meranie osi) :-/Na viac zaťažovanej strane nalezeme kvadratickou patu.Normálny tvar by mal byť kulový.Dalej som pomocou dvoch osobných váh zisťoval-kontroloval statiku tela na dvoch osobných váhach (použil som vodováhu).Rozdiel činil 1,9kg,,norma je do 4kg.

Motto: .... A z vlku jsou dnes malamuti a z nočni mury prosty sen. A na ten sen je spolehnutí. Můj bože, to je krásný den.
avatar

půlmaraton: 1:23:44 (2005)

Lukáš V. muž 26.11.2014 11:41:54

Tak já pořád neběhám. V současné době akupunktura, fyzioterapie a dochozený laser. Bolest ustoupila, ale na běhání to rozhodně ještě není.

Motto: no pain, no gain
Nalezené položky: 65 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.