Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Adidas » Adistar Competition 4

Adistar Competition 4

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 28.06.2007 06:16:47

První dojem: ponožky s protiskluzovou úpravou. Tento letos svítivě limetkově žlutozelený bonbónek jsem ochutnal v akci 28 dní. Na výšce tyto neutrální, 220gr. vážící boty, nikomu nepřidají. Pod patou je jen polovina výšky pěny oproti tréninkovým typům téže řady Adistar. Velice ohebná bota nejen tenkou mezipodešví, ale i jemně fragmentovaným vzorkem podrážky a hlavně lehkým svrškem, který má i na zpevnění u tkaniček malá vykrojení, aby se vše lehce ohýbalo a nekrčilo. Díky tomu všemu je lepší i přízpůsobení tvaru chodidla. To mě nadchlo. Asi nejsou širší než jiné „Ády“, ale mám ten pocit. Palec, ani malíček netlačí k sobě dovnitř, takže si mi zdá, že jsou širší a stabilnější. Ponožky jsou díky skvělému větrání sušší než obvykle i ve velkém horku. Moc se mně líbí i vnitřek, kde jsou jazyk i achilovka obloženy tenkou příjemnou výstelkou, která mě svádí používat je bez ponožek, alespoň na čistém povrchu, třeba na dráze. Po kamení bych v nich neskákal, ale na lesních cestičkách za sucha bez problémů, ovšem to už s ponožkama, protože díky větrání se do nich hodně napráší. Životnost posoudit nemůžu, protože v nich mám jen 120km. Jestli jsou návykové, budu mít od zítřka, po vrácení, kocovinu:-)

avatar

půlmaraton: 1:23:34 (2006)

peter 1965 muž 12.04.2008 18:59:02

ADIDAS COMP 4 Nápíšte prosím skúsenoeti s touto obuvou Plánujem ju kúpiť na 1/2 polmaratón…tak za 1:23 hod. Ďakujem! /vážim 68 kg/

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.