Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Závodní silniční boty se supinací

Závodní silniční boty se supinací

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

bjerndi muž 10.03.2014 18:49:53

Rád se nechám inspirovat tak prosím o tipy na nový silniční boty. Mám mírnou supinaci a celoživotní běh přes špičku ( žádný přeučování ). Na závodní kross mám kiliánovky od salomonu a mizuna na nabíhání( model případně doplním, ted si nevzpomínám ). Silniční NB dosluhujou a bohužel do dalších nepůjdu, měl jsem postupně dvoje a prostě mi nesedí a mám problémy s otlakama. Napadají mě zatím třeba Mizuno WAVE LASER 2 nebo Mizuno WAVE SAYONARA. Má někdo další tipy u jiných značek, preferoval bych rozhodně lehčí boty ( nabíhám spíš v terénu ) a případně širší špičku.

avatar

behejkrat muž 11.03.2014 03:28:48

Asi běhám podobně, pokud chceš něco od ASICSu, zkus na silnici Asics Gel Tarther – lehké závodky, případně Asics Gel DS Trainer 18 Neutral, na trénink do terénu ale i na silnici se mi nejvíc osvědčily Asics Gel Torana. Nejsou sice nejlehčí a mají něco jako pronační podporu ale ničemu to nevadí a hlavně mají velmi dobře odpruženou i přední část boty. Všechny koupíš v Asics Outlet Praha. Ty Mizuno WAVE LASER 2 nejsou špatný ale při došlapu přes špičku jsou trochu tvrdé.

avatar

bjerndi muž 11.03.2014 16:51:51

díky za postřeh

avatar

bjerndi muž 16.03.2014 10:41:42

rozhodl jsem se, že půjdu určitě do mizun. Máte někdo zkušenost, jestli jim číslově sedí trailový i silniční boty. Mám ascendy 7 a můžu podle stejné velikosti vzít i silniční pokud to objednám přes net … favoriti jsou Roniny, Hitogami, Rider 16, nebo SAYONARA.

avatar

Bratislava

Brutto muž 25.03.2014 08:56:28

K tomu mozem povedat len jedno, ze mam dosluhujuce Rider 15 a ked som si bol skusat v predajni to iste cislo Rider 16, tak mi nesedeli tak isto ako moje 15-ky :( Takze tiez sa obavam objednavat cez net to iste cilo ineho modelu.

avatar

Kladno

Celkem 90 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:04:59 (2015)

strejda6 muž 25.03.2014 10:32:13

Ahoj, vloni jsem vyzkoušel mizuna(byl to starsi trail model) obchodě a dle velikosti si koupil na netu ascend 7, a sedeli, letos ascend 8, a velikostne taky sedí(jsou ale na spicce o neco uzzsi). Do prace jsem si koupil adidas tr2, a najednou v tom beham delsi pomaly les. jsou prijemny na noze, a mimo silnici podrazka vydrzi, cena 1000kc. Bjerdi mas pekne rychlej pulmaraton:-)

Motto: Všechno zlo pochází z Moravy (Dagmar D.)
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.