Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Katalog oblečení

Katalog oblečení

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

8oX muž 01.07.2007 12:59:20

Našla jsem internetový obchod, kde se prodává [url=http://www­.katalog-obleceni.cz/]o­blečení[/url]. Na první pohled pouze módní, můžete si ovšem změnit libovolný podklad a u triček jsou tam dle mého názoru asi dva typy funkčních podkladů. Zatím jsem si neobjednala, nevím. Nemáte někdo zkušenost?

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 01.07.2007 20:31:35

Zkušenost nemám. Ale mám jednu „technickou“. Píšeš „neobjednala“, ale v profilu máš značku pro pány. Něco je špatně… :-))

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Velké Losiny

Janele žena 03.07.2007 10:34:08

Zkusenost nemam, jen jsem se podivala na stranky… Ktere podklady myslis, ze jsou funkci? Jedinou informaci, kterou jsem tam nasla, byla, ze jsou trika ze 100% bavlny… Sportovni strih nema s funkcnosti tricka mnoho spolecneho… ALe mozna jsem hledala spatne…:rolleyes:

Motto: I tohle jednou pomine.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.