Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Sporttestr pro začátečníka

Sporttestr pro začátečníka

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

dukelele muž 10.05.2014 18:09:31

Ahoj, jsem totální začáteční a chtěl bych si pořídit nějaký základní sporttestr. Požadavky mám malé:

– Datum(ideálně den), čas, pěkný design pro denní nošení
- Zobrazení tepové frekvence – hrudní pás (ideálně s pásmem spalování tuku a zvyšování kondice + % HR max a zvukovým signálem)
- stopky
- vodotěsnost, dlouhá výdrž baterie, čitelnost ve tmě (podsvícení)

cena max ± 3.000,– Kč

Jako levnou variantu mám vyhlédnuté SIGMA Allround PC 15.11, dražší varianta Suunto M5.

Za každou radu dík.

avatar

Praha 9 - Letňany

Celkem 112,6 km
Minulý měsíc 0 km

swistice žena 13.05.2014 18:19:50

Osobně jsem měla jako první sporttester SIGMA ONYX CLASSIC. Jedná se o sporttester s digitálním kódovaným přenosem (výhodné při skupinovém cvičení, kde se sejde více lidí se sporttestery, např. spinning), s jednoduchým ovládáním a přehledným displejem s velkými čitelnými číslicemi, který je zaměřen na nejdůležitější funkce – měření aktuální a průměrné tepové frekvence. Kromě standardních funkcí je přístroj vybaven ještě například čítačem kalorií. Originálně řešené je i ovládání – namísto tlačítek se používá pohyblivý prstenec okolo displeje. Podsvícení displeje je samozřejmostí. Pro začátek a seznámení se se světem sporttesterů je naprosto dostačující.

http://www.sigmasport.com/…nyx_classic/

Jelikož hodně trénuji, mám nyní dražší Polar FT40, který má i více funkcí a možnost přenosu tréninků do počítače. Sigmu tedy prodávám, pokud by jste měl zájem. Použité cca 5×, stav jako nový, bez poškození či vad, s hrudním pásem. Černá barva. Původní cena 1200 Kč, nyní dle domluvy :-)

avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 24.05.2014 20:41:41

Jestli oravdu začínáš klidně zkus ( až bude k mání ) v Lidlu Crivit . Stál cca 400kč a udělal mi opradu dobrou službu. Jen poté , co jsem mu musel vyměnit baterii v hodinkách , tak se začal zamlžovat a poté „odešel“ . Na vyzkoušení ale dobrej.

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.