Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » hladanie ultra

hladanie ultra

Nalezené položky: 957 První Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Brutto muž 31.03.2016 14:01:40

>> domo, 31. 03. 2016 09:36:31

Co mam informacie aj od inych ultrabezcov, vsetky preteky su v oblasti stravovania diametralne odlisne ako treningy. Zatial co treningy sa snazime tlacit co najviac na lacny zaludok a popri vykone neladovat telo cukrami, pri pretekoch je to uz ine. Je to sposobene vyssou intenzitou (predsalen aj ked si povies, ze ides na pohodu, vzdy pretekas:)) a samozrejme ovela dlhsim trvanim ako samotny trening. O to prave ide. Kedze trening trva maximalne 5 – 6 hodin, nie je problem ho nastavit tak, ze prve 3 – 4 hodiny nebudem jest nic, potom maximalne nejaku tycinku a najem sa poriadne az ked dobehnem a hlavne vecer. Kedze toto sa neda aplikovat na pretekoch, ktore budu trvat 10 a viac hodin, tak je jasne, ze telo treba zacat dotovat zivinami hned od zaciatku. Ja sice v zasade na prvej obcerstvovacke (vacsinou 12 – 16 km) maximalne pijem, su taki, ktori daju uz prvu tycinku alebo nieco male pod zub. Mne sa osvedcilo, ze zozaciatku nejem dve a pol hodiny a potom kazdu hodinu a pol sa doslova prinutim nieco zjest. Bud je to polovica malej proteinovej tycinky, tri datle, par platkov susenych bananov, alebo potom ked tak vyjde obcerstvovacka, tak na nej nejaky maly keks, cokoladu, oriesky a tak. Dolezitejsi je pitny rezim. Pri treningoch nemusim casto pit ani dve a pol hodiny, ale pri ultra nad 10 hodin mam vyslovene stopky po 45 minutach, kde sa vzdy prinutim lognut si par hltov. Na obcerstvovackach samozrejme Cola :) Po zhruba 7 hodinach sa to dost lame a pit potrebujem (to uz citim a nepotrebujem hodinky) kazdych cca 30 minut a vtedy sa uz hodi aj nieco vacsie pod zub, napriklad polka krajca chleba natreneho mastou, dokonca raz som to riskol aj s kuracou polievkou (na gulas som este nenasiel gule:))) V tomto case u mna uz prichadza do uvahy aj „chemia“ v podobe nejakeho toho gelu (Agave 9), ale ako som si vsimol, vacsina zvykne gelovat uz od 20. kilometra. Cim kopcovitejsi teren, tym skor.

avatar

Žilina

Celkem 3001,7 km
Minulý měsíc 0 km

domo muž 31.03.2016 15:01:25

>> Brutto, 31. 03. 2016 14:01:40

Asi dost zalezi aj na povahe zavodu a aj na teplote, pocasi. Clovek asi toho viac vypije viac ked 30 stupnov ako ked je povedzme 10 stupnov.

Kazdpadne vdaka za odpoved, zase som sa dozvedel nieco nove. No ako pomaly zistujem, najlepsie je to vsetko si vyskusat na vlastnom tele, co plati pre jedneho nemusi platit pre druheho. V ultra to plati asi dvojnasobne. ;-)

avatar

Bratislava

Brutto muž 31.03.2016 15:05:07

>> domo, 31. 03. 2016 15:01:25

Samozrejme, ze teplota a vlhkost vzduchu je dolezity faktor, ale tak nejak s tym pocitam, ze to je jasna vec. Pisem o klasike niekde okolo 20–24 stupnov :) Co sa tyka samotnej intenzity, ta je podla mna stale rovnaka, ked je to v kopcoch a v tazkom terene, intenzita ide na ukor rychlosti a vynakladania sil na udrzanie stability a tak dalej a ked sa ide po rovine, da sa zrychlit, ale energeticky vydaj je v podstate ten isty, takze v tomto pripade to mam s doplnanim stravy a pitia narovnako. Ale samozrejme, musis si to odskusat a „vyladit“ sam. Najlepsie je si zbalit veci do ruksaku, vyrazit tak na 7 – 8 hodin a uvidis ako telo bude reagovat. Alebo sa prihlasit na nejaky trail/pochod v okoli, na ktorom Ti az tak zalezat nebude a spravit si z neho testovaci zavod.

avatar

České Budějovice

Celkem 12147,12 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:57 (2014)
půlmaraton: 1:35:02 (2018)
maraton: 3:34:26 (2016)

PaKo muž 31.03.2016 15:21:46

Je potřeba to vyzkoušet, každý to máme nastavené jinak. Třeba pitný režim: Dan Orálek mi po svém vítězství na Brněnském masakru 2014 (64 km, 2000m převýšení, jeho čas okolo 5 hodin) říkal, že to uběhl na půl litru vody. Já (čas 6:55) jsem měl ve stejném závodě a tedy za stejných podmínek celkovou spotřebu 6 litrů, tedy v průměru skoro litr na hodinu. A to je i moje dlouhodobá norma při delších bězích, přitom na malou zpravidla vůbec nechodím.

Jinak souhlas s Bruttem, v tréninku spíš na lačno, závody = žranice :-).

Ale s 10 hod. zkušenosti nemám, max jen 1× 9 hod, jinak spíš 6–8 hod.

avatar

Praha

10 km: 0:37:53 (2010)
půlmaraton: 1:26:52 (2010)

crusty muž 31.03.2016 15:22:58

Mimo jiné také záleží, jestli závod startuje ráno či večer. Já si ráno mixuju s vodou ovoce, zeleninu, semínka a ovesné vločky. Večer si dám nějakou lehčí večeři. Většinou první hodinu a půl spíš nejím a piji také střídmě, potom podle toho jestli mám hlad či žízeň. Zkoušel jsem jíst a pít podle „hodinek“ a nevyhovuje mi to. To pak končí tím, že je mi na zvracení. Zvláště s vodou mi nevyhovovalo pít po malých locích často, to raději méněkrát a pořádně.

Chodím spíše závody, které mi trvají 15 a více hodin, takže mám čas i na nějaké to větší jídlo po cestě. Co jsem měl na poslední stovce: minikoblížek, věneček, pirožek s masem, chleba, olivy, sýr, česnečku, guláš, müsli tyčinky, vlastní tyčinky z daltí a švestek, tři gely, pivo. Tohle je výhoda dálkových pochodů :D Na B7 kde jsou banány, pomeranče, melouny a müsli jedl prakticky pouze ze svých zásob. Ovoce mi nesedí.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 31.03.2016 16:26:22

Jak se tu psalo, je to individuální. Jak je ale potřeba dávat si pozor, aby člověk jedl a pil dostatečně, tak je třeba si dávat pozor nejíst a nepít moc. To totiž organismus zatěžuje a buď zpomaluje, nebo se někomu dělá špatně. To, že nechodím na malou ještě nic neznamená, protože tělo může mít tendenci v rámci obranného mechanismu zadržovat vodu, aby si ji schovalo na opravdovou krizi.

Vzorec ani žádná jednoduchá pomůcka kromě zkušeností bohužel není. Takže je potřeba toho odběhnout hodně, zkoušet různé strategie, a pokud je člověk systematický a nemá skvělou paměť, ideálně si to aspoň rámcově zapisovat.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Celkem 11099,39 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:37 (2015)
půlmaraton: 1:48:11 (2015)
maraton: 4:24:37 (2014)

Ondřej S. (aka
poohDA)
muž
31.03.2016 17:15:03

>> domo, 31. 03. 2016 09:36:31

Mám zkušnosti z dlouhých akcí a trávím na trati dost času (nejdéle 28h/144km) . Tréninky do 2 hodin běhám na lačno a na sucho (při teplotě do cca 15°C). Na závodech se musím aktivně nutit jíst a pít, hlavně na začátku, první noc nemám pocit hladu, ale už vím, že to nic neznamená, výdej energie je velký a kdybych nejedl, energie by mi nad ránem došla. Ve druhé polovině závodu už i ten hlad cítím. Většinou si vystačím s tím, co je na občerstvovačkách, pár různých tyčinek a oříšků ale po kapsách pro jistotu mám.

Motto: Mírné zjednodušení ušetří hodiny vysvětlování.
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 08:23:04

To som prave chcel napisat a zdoraznit, ze napriek tomu, ze pri zavode nie je pocit hladu, je potrebne nieco male davat, lebo sa jedna o dlhodoby vykon a pri konci by mi to telo uz spocitalo. Navyse ked sa trenuje nalacno a prve hodiny v treningu su tiez nalacno, telo nema odkial vediet, ze teraz je to iny pripad, ze sa jedna o zavod, ktory sa pretiahne na cely den aj noc a ma zacat signalizovat hned po prvej hodine nejaky hlad. Preto ja jem v malych mnozstvach aj napriek tomu, ze pocit hladu sa mi nikdy nedostavi. Podla mna, ked uz pride pocit hladu v ramci zavodu, uz je neskoro.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 01.04.2016 09:28:51

>> Brutto, 01. 04. 2016 08:23:04

Pocit hladu podle mě ještě nemusí být nutně signál „hlaďáku“. Spíš prázdného žaludku, což ještě ale neznamená, že v krvi nemám cukr, ale spíš mám na něco chuť, anebo jsem na trati už tak dlouho, a peru do sebe hlavně rychle stravitelné věci, že je žaludek úplně prázdný. Už několikrát jsem byl v situaci, kdy jsem měl opravdu „svíravý“ pocit hladu, ale byl jsem v pohodě schopný zvýšit tempo do kopce. Otázka je, jestli to pak není spíš projev nízkého závodního tempa, kdy má tělo v klidu čas strávit všechno, co se do něj dostalo, jít hlavně na tukový metabolismus a šetřit cukry a chtít ještě další nášup (třeba ten guláš :).

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 09:59:31

>> Luckyboy, 01. 04. 2016 09:28:51

Neviem, jasne hladak to byt nemusi, ale podla mna je to uz neskoro, nakolko uz je to signal, ze nieco chyba. A pokial nieco dostane do seba, aby som to doplnil, pokial sa to stravi a pretransformuje do energie, to trva peknu dobu a ja zatial musim palit drahocenne zasoby. Z nich sice mozem kludne aj pridat do kopca, to je fakt, ale deficit sa somnou pravdepodobne bude vliect velmi dlho a skor ci neskor ma to prinuti spomalit, aby som stihol doplnit energiu. Mne to aspon tak pripada, ale jasne, kazdy to ma inak.

avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 01.04.2016 10:03:13

>> Luckyboy, 01. 04. 2016 09:28:51

aktuální příklad: guláš nás minulou sobotu na 95 km dostal zpátky do tempa a pomohl se ctí dokončit posledních 21; s trávením mi tentokrát dělala mnohem větší problém noční česnečka, která jinak byla úplně skvělá

pozn. já na stovkách (ani na kratších) nejím žádné gely a podobné věci, pořádné jídlo je pořádné jídlo, tělo se nenechá oblafnout

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 01.04.2016 13:31:17

>> Láďa S., 01. 04. 2016 10:03:13

Tělo se na dlouhých vytrvalostních počinech prostě chová někdy „nelogicky“. Sám si pamatuji na případ, kdy jsem po 45 km, docela dehydrovaný zapadl na kontrole do hospody, poručil si velkou česnečku (půl litru) s krajícem chleba, velkou kofolu a nealko pivo, natlačil to do sebe všechno za asi 10 minut a smutně předpokládal, že v kopci, který je hned u hospody budu trpět jako kůň, protože mi bude tak akorát štěrchat v břiše, bude mi těžko a kdo ví co mne ještě postihne. K mému překvapení jsem v podstatě nevěděl, že mám v žaludku 1,5 l tekutin :) Pokud bych to udělal třeba ráno před během do práce, tak by to dopadlo hodně špatně…

Já gely používám většinou načasovaně tak, aby mi pomohly do stěžejních kopců. Trochu tím bohužel kompenzuju málo času na opravdový trénink. Místo gelů se mi ale spíš osvědčily chomps od Gu, anebo tablety od Enervitu. Můžu si je cucat kdy chci a v jakém množství chci, jsou objemově mnohem menší než gely, takže to tak nenakopává a nerozkývá glykemickou křivku. Ale na chleba se sádlem, nebo jiné pečivo s něčím, nebo polívky nedám dopustit. Protože „kosmickou“ stravu jsem ochotný tolerovat jenom omezeně a beru to spíš jako nutné zlo.

Dřív jsem běhal úplně bez gelů, protože jsem je do sebe kvůli jejich chuti a konzistenci vůbec nedostal (jediný, co jsem ochotný do sebe dostat je Gu a PowerBar). Takže vím, že to jde bez toho, ale taky vím, jaký je rozdíl mezi běháním bez gelů a s gelama. Znát to je.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 14:10:41

Suhlasim. Treningy su konieckoncov nielen na natrenovanie nejakeho tempa, ale najma tie dlhe su skor na zistenie co treba do seba tlacit a co nie. Ja som napriklad uplynulu nedelu zistil, ze vecer pred 50 km behom v horach nie je vhodne si natriet ricottovy muffin (z tunajsieho fora) slivkovymi povidlami (hoci domacimi) :) Esteze som mal dostatok toaletaku :)

avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 01.04.2016 14:38:26

>> Brutto, 01. 04. 2016 14:10:41

při 40–50km tréninku (kterých mám ale dost pomálu) si já osobně netrénuju žádný tempo, čistě obecnou vytrvalost a hlavně odolnost svalů a šlach pro ještě delší zatížení a je to fakt strašně znát; jídlo mi tam taky nejde natrénovat – tyto vzdálenosti jsou ohledně žaludku úplně v pohodě, ale na stovce mi může být (trochu) blbě od žaludku už na 35 km – jsou to záhady; S pitím je to taky podivné, zimní běhy do 50 km jsem letos běhal vždy s půl litrem, max. litrem pití a je mi samotnýmu záhadou, že to stačí.

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 14:50:35

>> Láďa S., 01. 04. 2016 14:38:26

Ale ja mam presne to iste. Cas pohybu je ten kluc, ktory nam to moze vysvetlit. Zatial co 50 km behy sa naozaj daju zvladnut na litri tekutin (mimo horuceho leta), pokial by si isiel stovku a na prvych 50 km das nic ine len liter tekutin, tak by Ti to telo zratalo v dalsich 50 km. Co sa tyka toho, ze clovek je „prinuteny“ svojim podvedomim doplnat uz ovela skor (napriklad na 35. km), moze to byt sposobene aj stresom a vseobecne psychickym rozpolozenim, nakolko sa nejedna o trening, ale o preteky a okrem toho, uz mam v hlave naprogramovane, ze idem stovku a nie nejaku treningovu 50-ku. Zistil som, ze je to o hlave najma z toho, ze pokial idem na nejaku sutaznu 50-ku, takisto ju nemam problem odbehat na pol litri vody a bez jedla. A to hovorim uz o dost vysokej intenzite. POkial by som vsak v tejto istej intenzite omylom rozbehol nejaku stovku, verim tomu, ze uz na 30-tom kilometri mam vypity liter vody :)

avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 01.04.2016 14:53:08

>> Brutto, 01. 04. 2016 14:50:35

já mívám na tom 30–35 km jakousi celkovou krizi, když ji ale překonám, je to pak dobré až do 100+x, kde už začíná pracovat celková únava a bolest nohou

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 14:57:14

>> Láďa S., 01. 04. 2016 14:53:08

No tak ja toto mavam tak na 70 – 80 km, kde sa hovori, ze tam treba prepinat z noh na hlavu. To musim este potrenovat :) Uz sa tesim o tri tyzdne :)

avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 01.04.2016 15:05:20

>> Brutto, 01. 04. 2016 14:57:14

Na co jdeš? Lazovku?

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 15:07:50

>> Láďa S., 01. 04. 2016 15:05:20

Tak tak :)

avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 01.04.2016 15:09:13

>> Brutto, 01. 04. 2016 15:07:50

:-D to já musím počkat na další 100k o týden déle .. no co, už mám letos dva zářezy, takže jsem spokojen

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Bratislava

Brutto muž 01.04.2016 15:12:11

>> Láďa S., 01. 04. 2016 15:09:13

No tak to mas tento rok stale o dva viac ako ja :) Nejako som zaspal, chcel som ist Kysucku, ale nezmenezoval som si dobre cas :( Nevadi, este je toho dost na plane :)

avatar

Bratislava

Brutto muž 26.04.2016 09:29:49

Cafte. Tak jedna tohtorocna perla je uz za nami. Lazovska stovka vysla naparadu, ako po organizacnej stranke tak aj pocasie. To bolo ako na objednavku, mozno by bolo este lepsie, keby nebolo tak vlhko/dusno, ale clovek nemoze chciet vsetko ze? V podstate ako to zle zacalo, tak to dobre dopadlo. I ked sa preteky konali nejakych 100 km od mojho bydliska, tentokrat som sa rozhodol ist den vopred a poriadne sa vyspat v penzione, co sa mi az nadmieru podarilo. Budik som si sice nastavil, ale to, ze mam v nom zaskrtnute iba pracovne dni som si vobec neuvedomil, takze zostal nemy. Nastastie som nauceny z domu vstavat pred siestou, takze aj tu som sa zobudil bez budika, pozriem na hodiny a zistim, ze je 5:45 a o 15 minut startujem. Vsetky ranne ritualy isli bokom, ziadne ranajky, ziadna kava, zachod, v podstate to bolo len vhupnutie do bezeckeho a sprint cca 700 metrov na start, ktory som absolvoval „letmym“ sposobom. Teda dobehol som a Slavo presne vtedy odstartoval, takze som vlastne iba pokracoval v behu. Nastastie som si veci pripravil uz den vopred i ked v ruksaku som mal zbytocne vela oblecenia (nakolko som nevedel ako bude). Chytil som sa tych, o ktorych som vedel, ze budu v cele, no tusil som, ze ranne „ritualy“ ma skor ci neskor dobehnu, takze cca po 10 km som prvykrat stal na malu potrebu. Prvu obcerstvovacku (cca 20 km) som zobral ako ranajky a samozrejme ze nasledne ma „dobehla“ aj peristaltika criev :) Takze celo mi uspesne utieklo a zasa som zostal sam vojak v poli. Ale uz som si na to tak nejak zvykol a samemu sa mi celkom dobre bezi. Myslienky plynu, okolie moc nevnimam (co je vacsinou skoda, potom jak magor pozeram na fotky, co ostatni nafotili, ze akou paradnou krajinou sme to bezali) a po par hodinach sa prichytim aj pri tom ako sa rozpravam sam sosebou. Klasicky prva kriza na prvom maratone, cize nieco cez 40 km, neviem, preco to tak mam vzdy, toto musim nejako eliminovat, podla mna je to prilis skoro. Po dalsich 7 km bola velka obcerstvovacka, kde som mal dropbag a v nom nachystane cocohydro na druhu polovicu pretekov. Rovnako som sa tam chystal nechat polovicu obsahu ruksaku, lebo som v nom mal bundu, tielko a vselijake blbosti, co som zabudol rano v izbe vyhodit. Obcerstvovacka, ako vsetky, paradna, samozrejme ze som sa tam zakecal a to, ze som chcel nieco vyhadzovat z ruksaku som si spomenul 3 km za nou. Tak som si do dovliekol pekne az do ciela. Musim priznat, ze GPS v hodinkach ma niekolkokrat zachranilo od poriadneho kufra, lebo na trase bolo strasne vela neoznacenych krizovatiek. Naopak, kontroly boli citlivo a logicky umiestnene, takze sa nikomu nestalo, ze by nejaku minul. Lazovku som bol prvykrat a uznavam, ze je to jedna z najkrajsich, ta priroda a to prostredie je jednoducho uzasne. Ako kopanice na slovenskej strane, tak i moravska strana s nadhernymi lesmi, osadami, rekreacnymi strediskami, cundrakmi ponukajucimi pivo a ine dobroty, no parada. Na moj vkus trochu privela asfaltu, ale chapem, ze niektore useky sa inak nedali. Zhruba v polovici, ked som videl, ze to ide, som zacal pretekat a tak som zacal aj stretavat ostatnych, s ktorymi sme sa niekolkokrat navzajom dobiehali, predbiehali a tahali. Ja som vladal viac do kopca, oni zas z kopca. To mi pomohlo relativne v pohode prekonat moju klasicku krizu na 70-tom kilometri, kedy potrebujem prepinat z noh na hlavu. Prudky zbeh po asfaltke z Velkej Javoriny naozaj bolel ale aj tak sme to svihali nejakym 4:30 tempom. Poslednych 10 km po rusnej asfaltke bola vsak naozajstna skuska hlavy. Uz na poslednej obcerstvovacke som pozeral na hodiny a ked som videl, ze mam do ciela cca 17 km, v tom este celkom brutalne kopceky a cas som mal 10:30, vzdal som sa myslienky na dosiahnutie vyhlaseneho „bonusoveho“ casu do 12 hodin. Na spominanom poslednom afaltovom useku som sa uz nedokazal prinutit na rychlejsie tempo ako 5:15, no v tom som zbadal Vrbove a kostol, za ktorym som vedel ze je ciel. A hoci mi hodiny ukazovali 109 km a celu dobu som bol v tom, ze trasa ma 112 km, na vlastne oci som videl, ze viac ako kilometer to uz byt nemoze. Kuk na hodinky a tam cas 11:56. Toto mi nemoze ujst! Este nikto sa asi neodpalil na poslednom zo 110 km, ale mne sa to uspesne podarilo. Sprint do ciela stvorkovym tempom, cielovy cas 11:59, piate miesto (na poslednych 10 km ma jeden predbehol) a polhodinove spamatavanie sa z toho finisu hahaha. Debil. Ale bol to krasny beh. Najma vdaka tym ludom okolo, prirode aj pocasiu.

avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 26.04.2016 09:42:04

>> Brutto, 26. 04. 2016 09:29:49

jééé to bylo krásný počteníčko :-)), děkuji, gratuluji a moc obdivuji !!! pro mě je to celé jako science fiction od začátku až do konce, smekám a přeju spoustu dalších krásných běhů a piš, ráda tě čtu a určitě nejen já :-))

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

Brno

Celkem 8372,3 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:13 (2015)
půlmaraton: 1:28:01 (2015)
maraton: 3:24:31 (2015)

kubba muž 26.04.2016 09:42:05

>> Brutto, 26. 04. 2016 09:29:49 „Este nikto sa asi neodpalil na poslednom zo 110 km, ale mne sa to uspesne podarilo. Sprint do ciela stvorkovym tempom, cielovy cas 11:59, piate miesto “

Tak tohle me fakt dostalo :) … musim vyjadrit obdiv za ten finish a gratulace :)

avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 26.04.2016 09:57:51

>> Brutto, 26. 04. 2016 09:29:49

gratuluju, skvělý výkon, včetně letmého startu a průletu cílem :-D

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Bratislava

Brutto muž 26.04.2016 10:23:17

Dakujem vsetkym :) Bolo to fakt skvele. Organizator predstavujuc si nemoznost skoncit trasu do 12 hodin vyhlasil, ze ten kto to zvladne ma dalsie tri rocniky startovne zdarma. Ale o to naozaj neslo. :))) Su to len cisla, ale ja sa za nimi stale nahanam :) Vitaz mal nakoniec 11:01, co je uplne ze intergalakticky vykon :)

avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 26.04.2016 10:40:25

>> Brutto, 26. 04. 2016 09:29:49

Super report, vcera som ta hladal vo vysledkoch , ale este tam neboli – nevidim ich tam ani teraz.

Podla toho, že na druhy den si bol schopny dat rege to s tebou moc dobre vypada. Tento rok nas este prekvapis ( resp. neprekvapis – mas na to)

UP 3,5K je pekne cislo – niektorí to nebehaju vertikalne , ale horizontalne – tempom 6:30.

S tou prirodou to mam rovnake, aj ked ja som bezal max. 25K.

Spetne na to ako pozeras. Ak by si stihol ist na zachod, bolo by ultra zavod na lacno lepsie → horsie → rovnake ? Teda keby ti neutieklo celo zavodou.

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 26.04.2016 10:43:46

>> Brutto, 26. 04. 2016 09:29:49

Paráda, perfektní popis, legrační, ale člověk se zároveň tak chvilkově zasní. Každopádně ultraskvělý výkon, smekám.

avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 26.04.2016 10:44:28

>> Brutto, 26. 04. 2016 10:23:17

Bola to ina forma prize money.

  • si zabezpeci spicku na dalsie rocniky.

Ty mas o starost menej + si asi auto prihlaseny.

avatar

Bratislava

Brutto muž 26.04.2016 10:51:21

Ten zachod bol dost dolezity, ono sa to nezda, ale to nie je len to zdrzanie na ten samotny „akt“ :))). Proste treba vydrzat niekolko kilometrov, nech sa to nazbiera a to ma vyvadza dost z rovnovahy a z tempa. Co sa tyka startu na lacno, to nebol az taky problem, aj tak som chcel dat len polku avokada a trochu kokosaku, skor mi chybal nakopavak vo forme kavy alebo caju, kedze uvodne rozbehanie bolo iba z penzionu na start :))) Skor ma mrzi zle naplanovanie co si vziat sosebou. Zbytocne vela veci som mal, oblecenie som nepouzil ziadne a z jedla co som si niesol, tak max 25 %. Zjedol som dost gelov, par datli, susenych koliesok bananu a par orechov. Ostatne len co som zobol na obcerstvovackach. Tesne za polovicou som neodolal vybornej slepacej polievke, pomohla. Koly som vypil asi 1,5 litra. Urcite by sa bezalo lepsie keby som tieto veci viac vyladil, ale nemyslim, ze by som to dokazal dat za tych 11 hodin, i ked som trochu bludil, to je pravda. Mozno 11.30 by bol realny cas.

Nalezené položky: 957 První Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.