Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Salomon » Salomon XA pro 3D XCR (2007)

Salomon XA pro 3D XCR (2007)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:41:45 (2007)
půlmaraton: 1:35:08 (2007)

running circus muž 04.08.2007 19:16:26

Kupil som si ich hned na za zaciatku sezony s umyslom behat v nich vsetko, lebo sa mi tato topanka zdala ako zacinajucemu bezcovi pomerne univerzalna. Neskor ked som si o botach nieco pozistoval, tak som prisiel na to ze to bola dost velka chyba. Zvladol som v nej odbehnut aj celo-asfaltovy polmaraton, ale uz by som to viac neskusal Topanka na to ze je urcena na off road je napriek tomu dost tvrda. Jej vlastnosti sa daju naplno vyuzit vo vyskohorskom terene. Ocenujem hlavne masivny gumenny chranic prstov a celkom vtipne snurovanie. Vychytavka 3D co je nejaka plastova blbôstka v pate mi pri mojej miernej supinacii a nerovnom terene zapricinuje obcasny zly doslap a nicenie clenkov. Ti, co si ju chcete kupit preto nedajte na vzhlad, navyse je dost draha-ako takmer vsetko od Salomonu.

avatar

Velké Losiny

Janele žena 06.08.2007 16:41:05

Boty na všechno jsou blbost. Pokud si koupím botu určenou na běhání v „harsh“ terénu, nepoběžím v nich asfaltový maraton, naopak ji ocením v kamenech… Bota, která má nohu podržet při došlapu částí boty na kámen, musí být tvrdá. Kvalitní odpružení je v botách určených na asfalt (to jsou boty, ve kterých se předpokládá, že se budou běhat asfatové maratony…). Tři a půl tisíce za špičkovou běžeckou botu (nejdrašží běžecká bota od Salomonu) mi nepřijde tak hrozné. Jen si člověk musí nechat poradit od prodavače, najít si toho správného, oznámit mu, co v botách chci dělat, a podle toho s ním vybrat tu nejvhodnější. Sama mám Salomon XA pro 3D (bez goretexu), jsem s ní naprosto spokojená. Běhám v ní běžné tréninky v „normálním“ terénu (lesní, polní cesty necesty). Teď jsem se byla proběhnout v Jeseníkách po hřebeni a úplně jsem si libovala. Bota sice neběží za Vás, ale „podrží“, a člověk se nemusí bát, že při blbém došlapu na šutr půjde na držku… Takže se při běhání ještě stíháte kochat přírodou ;-) Toť můj názor…

Motto: I tohle jednou pomine.
avatar

Turany

jujo1 muž 10.09.2007 20:59:35

…mal som NB a prešiel som na Salomon s goretex-om a fakt je to supeeeeer topánka do terénu /behám len terén, lesy, prudké kamenisté kopce a pod./ a je to super. Minulý týžden už mali tenisky premieru aj v snehu a noha úplne suchá.......do­pručujem do terénu…

avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 28.05.2009 07:37:11

Mám Salomon comp3. Pohodlí – stabilita – absolutně spokojená, ale po cca 300 km praskla tkanička ( minutku před stratem závodu ) a po podrobném prohlédnutí jsem zjistila, že se klubou už i ouška na provlékání tkaniček. Dost mě to štve, protože mi ty botky sedí jako málokteré. Zkusím to reklamovat, ale předpokládám, že mi řeknou něco v tom smyslu, že je moc dotahuji, nebo moc používám. Mám 53 kg, tak snad nebudou tvrdit, že je drtím vahou. Jsou určené na terén, tak by měly něco vydržet. Máte někdo obdobnou zkušenost? Jak jste to řešili?

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.