Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest nártu

Bolest nártu

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 6 km
Minulý měsíc 0 km

marki.chudejova žena 02.08.2014 09:58:38

Dobré dopoledne, do středy jsme byli v Bulharsku a nechtěla jsem běžecký trénink vynechat ani tam, a tak jsem ráno vyrážela na pláž a běhala jsem jako ostatní běžci, bez bot. Jenže předposlední den dovolené mě v polovině běhu začal strašně bolet nárt (nejsem zvyklá běhat bez bot), tak jsem doběhala a nohu jsem promasírovala, při chození jsem bolest moc nepociťovala, tak jsem si říkala, že další den to bude v pořádku, jenže nebylo. Ráno mě zasáhla tlumená bolest, hlavně při hýbání s nártem, obzvlášť do pozice ,,fajfky" a doprovázelo ji takové ,,vrzání".Ten den jsem běhat raději nešla, ani další 2 dny, bolest ustála a tak jsem včera znova vyrazila běhat, jenže dnes je bolest zpět a já opravdu nevím, co dělat..* (není to oteklé, začervenalé, nic)* Nemáte s tím někdo zkušenosti nebo tipy a rady, jak se té bolesti zbavit? Děkuji :)

Motto: Run like you stole something
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

trailroc_255 muž 02.08.2014 14:15:25

Nechci strašit, ale podle toho vrzání to vypadá na zánět šlach… Pokud by to přes víkend nepřešlo, asi by stálo za to s tím zajít na ortopedii – přetížené svaly taky bolí, ale nevržou, mně pomohl voltaren (a klid, samosebou) – zánět šlach ale už úplná legrace není…

Držím palce!

j.

>> marki.chudejova, 02. 08. 2014 09:58:38

avatar

České Budějovice

Celkem 12147,12 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:57 (2014)
půlmaraton: 1:35:02 (2018)
maraton: 3:34:26 (2016)

PaKo muž 03.08.2014 16:21:18

>> marki.chudejova, 02. 08. 2014 09:58:38

Ahoj, měl jsem přesně to samé, viz toto vlákno.

Zkoušel jsem mazat, mazat s igelitem, nemazat, jezdit na kole, cvičit, masírovat …, ale nejvíc pomohl asi klid. Blbý je, že se nikdy neví, jak dlouho ten klid bude trvat. U mě to byly asi 2 týdny, to „vrzání“ přešlo ze dne na den.

Příčinu jsem zpětně identifikoval jako přetížení (hodně km) v kombinaci s příliš utáhnutými tkaničkami.

Moc držím palce, ať se tě to brzo pustí. Dny bez běhání jsou na prdlačku, co? :-?

avatar

Černošice

10 km: 0:47:34 (2014)
půlmaraton: 1:44:10 (2014)
maraton: 4:02:00 (2015)

Mary žena 04.08.2014 08:58:30

Asi bych se svěřila odborníkům, mne nárt začal bolet při Krakonošově stovce, moc jsem to neřešila, pak jsem šla Týnišťské šlápoty a už jsem je málem nedošla. Diagnoza počínající únavová zlomenina. Prý jsem přišla poměrně včas.

avatar

Košice

Spišo muž 12.09.2014 10:49:16

Ja ked zacal behat po spickach, po tyzdni dvoch som presilil nart a nemohol som behat viac ako dva mesiace. Nic na to nepomahalo, len pauza. Unavova zlomenina".

Motto: Človek je taký silný, ako jeho vôľa.
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.