Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Londynsky maraton

Londynsky maraton

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 100 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:53:00 (2008)
půlmaraton: 2:03:59 (2010)
maraton: 4:28:15 (2008)

MishaM žena 06.09.2007 01:04:06

Vedel by nekdo jak se registrovat na Londynsky maraton z Ceske Republiky? Muj kamarad by chtel bezet, ale nemuzeme na i-netu nikde najit tu spravnou linku.

Predem dekuji za pomoc

Misha

avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 06.09.2007 07:23:25

Co takhle google, to neznáme? :) http://www.london-marathon.co.uk/

Jinak pro nebrita je účast na London marathonu složitá. Buď zaplatit nehorázně drahý výlet s monopolní cestovní kanceláří, nebo startovat přes příspěvek na vybrané charitativní organizace. V současnosti nepomůže žádný byť dobrý čas. Více na stránkách maratonu viz výše.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 06.09.2007 08:00:00

Najlahsie je si najst kamarata, ktory ma pobyt v Britanii a prihlasit sa na svoje meno, ale s pobytom u kamarata. Ak mas zabehnuty cas pod 2:45, tak dostanes aj preferovany start a vlastnu rozcvicovaciu zonu pred startom (co je obrovske plus pri 45+tisicoch ludoch- len si predstav tie fronty na zachod). Ja to mam takto vymyslene.

avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 06.09.2007 10:52:54

Mato, já měl zato, že je nutné mít občanství, nejen pobyt v UK. Jsi si tím opravdu jistý ? Já sice nemohu aspirovat na 2:45, ale do programu Good for Age bych se mohl v dalších letech vejít.

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 06.09.2007 11:09:29

Ano som- v r. 2006 som za zucastnil. Sice na kamaratove meno (kvoli chorobe musel na posl. chvilu ucast zabalit), ale ani on nie je obcan VB. Staci byt rezident. Do ‚elite corral‘ som sa dostal vdaka svojej drzosti, kedze on nemal zabehnute 2:45, a vybehal som mu tam miesto na najblizsie 2 rocniky :)

avatar

Celkem 100 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:53:00 (2008)
půlmaraton: 2:03:59 (2010)
maraton: 4:28:15 (2008)

MishaM žena 25.04.2008 20:25:35

Tak jsem letos bežela London Flora Marathon! Byl to můj druhý londýnský maraton. Loni jsem krutě podcenila přípravu a tak tak, že jsem se doplazila do cíle. Mimochodem mě loni předběhly 2 hamburgery, Noddy a masivní falška Lucozade. V půlce závodu jsem to skoro vzdala, nohy mě bolely tak strašně, že jsem nemohla udělat ani krok. No…byla to ostuda! Dostala jsem ale druhou šanci! Moje přihláška byla akceptovaná na LFM 2008! Přes zimu jsem se obula do tréninku. Trénovala jsem jen 3× týdně, ale všechno klaplo. Nebyla jsem nemocná, děti nebyly nemocný, trénink mě bavil, na vánoce jsem dostala nové běžecké boty a vůbec to byla prima experience! Takže 13.dubna 2008 jsem se do toho obula! Věděla jsem, že můžu uběhnout 18 mílí. Měla jsem strach z 13-té míle – za Tower Bridge se zahýbá doprava do Docklands a Isle of Dog, běží se dolů na Highway. A doproti běží celá elita! Není to moc příjemný pocit. Nicméně jsem to zvládla, dokoce jsem i stihla udělat za běhu pár fotek na mobil (!!!!!). Krize přišla až mezi 22 a 23 mílí. Rychle mě to ale přešlo. Na 24 míli jsem ještě rychle zatelefonovala kamarádce, že už běžím – slíbila, že na mě bude mávat mezi 25 a 26 mílí. To už jsem byla zpátky na Embakmentu, bylo tam spousta lidí, volali moje jméno. Chytla jsem druhý dech a poslední 3 míle jsem běžela míli za 9 a 1/2 minuty! Kamarádku a děti jsem viděla těsně za 26 mílí a pak už mi zbývalo jen 385 yards do cíle! Cítila jsem, že mám ještě trochu energie v rezervě a tak jsem trochu protáhla krok. Připadalo mi, že sprintuju (nevím, jak by to okomentovali přihlížející diváci…). Když jsem viděla čas na cíli, tak jsem do toho cíle skoro dotancovala!!!!! Neuvěřitelných 4:28:16 !!!!!! O 39 minut rychleji než loni! Na tohle forum koukám už nějaký čas, ale neměla jsem odvahu přispět, necítila jsem se jako „běžec“. Tak doufám, že maratonem pod 4 a 1/2 hodiny se kvalifikuju!

Běhání je super, i-pod s prima muzikou a je to! Díky za prima forum a spoustu zajímavých příspěvků, které pomohly v přípravě! Už planuju spoustu dalších závodů a dala jsem přihlášku na Londýn 2009. Doufám, že mi to vyjde! Je to nepopsatelný zážitek běžet po Birdcage Walk, tisíce lidí skadují a ten pocit! Pak už jenom Buckingham Palace a je tu cíl a pocit, že těch 26,22 mílí za to stojí!!!!!

Misha

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.