Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Adidas » Supernova Cushion '06

Supernova Cushion '06

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Most (Patokryje)

Celkem 596 km
Minulý měsíc 0 km

slv muž 06.09.2007 13:32:25

první dojmy z těchhle bot…úzké, vysoká vrstva tlumící pěny…to znamená v terénu nestabilní.. tlumení ujde, ale přijde mi že u NB 846 je pocitově dost lepší. podpora klenby je vcelku dobrá. Doporučil bych pouze na silnici nebo polní rovnou cestu..na křivém terénu to bude fakt o hubu. Větrání je mizerné, takže v teplém počasí se mi nohy vařily. Koupil jsem si je hlavně proto, že jsem je našel v jednom shopu v německu za 55,– EUR a po obutí jsem zjistil, že bych je asi snesl. Potřeboval jsem boty na podzimní běhy, takže to nevětrání jsem vlastně chtěl. Nohu mám širokou řekl bych normal a jsem již na hraně únosnosti, takže pro širší chodidla NE.

tedy bota na SILNICI, do STUDENÉHO počasí, ÚZKÉ chodidlo…a samozřejmě normální nebo supinační došlap a aspoň trošku normální klenbu..

jo a za 55,– EUR ano, ale za ceny v ČR ani náhodou..to se najdou mnohem lepší boty myslím.

Motto: Asics 2120, JOMA sportswear
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 06.09.2007 14:18:56

To, ze Adidas ponuka u Supernovy rozne sirky bot, si si asi nezistil… Uzke kopyto so zvrskom a vyssia podrazka sposobuje nestabilitu v terenu. Nabuduce si kup o cislo sirsie boty, mozno aj o dve. Kupoval som rovnaky model pre mojho otca, ktory ma velmi siroku nohu a trpi bunionom a v pohode som mu zohal sirku 3EE+. Existuju aj sirsie modely. Narozdiel od mnohych znaciek, Adidas vyraba aj inu platformu (sirsiu podrazku) pre sirsie boty. Niekt. firmy daju len volnejsiu latku na vrch standardneho kopyta- o vadnosti tohto postupu sa nemusim rozpisovat. Co sa tyka cien- mas pravdu- ale to je chyba obchodnikov v EU, nie firmy Adidas, kt. rovnake modely predava za morom o 1/3 az 1/2 lacnejsie- nie vo vypredajoch.

avatar

Most (Patokryje)

Celkem 596 km
Minulý měsíc 0 km

slv muž 06.09.2007 15:46:46

to mato: tak to je pro mě opravdu novinka a zaráží mě, že jsem si toho nikde nevšiml. každopádně díky za info. pokud budu s botama jinak spokojenej se teprve uvidí..celkově se mi ale zdaj o dost vyšší ať už budou mít extra šířku nebo ne..bohužel ale musím říct, že jsem si již zkoušel spoustu adidas bot a všechny byly úzké..to všude nabízí standardně jen ty nejužší? možná největší problém je, že prodejci maj málo zboží a ještě o něm nic neví, takže ani nenabídnou širší..prostě sedí nebo nesedí…

Motto: Asics 2120, JOMA sportswear
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 10.09.2007 17:51:02

[quote=Mato]To, ze Adidas ponuka u Supernovy rozne sirky bot, si si asi nezistil…[/quote] To je pro mě novinka. Cestovat kvůli botám nebudu, internet je bez možnosti vyzkoušení neznámých modelů riskantní. V českých obchodech jsem zaznamenal dvě šířky bot jen u NB, a to u jediného modelu. Troufám si říct, že si místní obchodníci nechtějí komplikovat život nárůstem skladových položek o různé šířky. Rád bych se pletl.

avatar

Most (Patokryje)

Celkem 596 km
Minulý měsíc 0 km

slv muž 11.09.2007 07:41:17

přesně takhle bych to viděl…nikde jsem se zatím nedočetl o různých šířkách u adidasu. je pravda, že český trh je výrazně omezený a prodavači snad ještě víc, ale třeba se to změní. v německu například jsem naposled navštívil tři sport shopy a v každém měli běžecký pás a oddělení running. prostě jiný svět.

Motto: Asics 2120, JOMA sportswear
avatar

Celkem 11787 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:25 (2010)
půlmaraton: 1:42:48 (2011)
maraton: 3:41:20 (2011)

ctiborb muž 04.02.2011 00:17:57

kúpil som si tento model (možno bol medzitým inovovaný, neviem, stál však len 39 euro z pôvodných 80) a som spokojný, veľmi spokojný

avatar

2sly muž 13.02.2014 15:05:44

Přesně tyhle boty jsem dostal, číslo 44. Bot mám dost, jak běžeckých tak standartních, takže kdyby měl někdo zájem je koupit, mám je tu nové, nepoužité. Stály prý 2200, tak třeba za symbolickou půlku? Tj. 1100? Kdyžtak volejte na 721 555 551.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.