Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » ROZHOVOR: Přestala jsem jíst a energii doplňuji během [článek]

ROZHOVOR: Přestala jsem jíst a energii doplňuji během [článek]

Nalezené položky: 690 První Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další Poslední
avatar

Stranná

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:07 (2011)
půlmaraton: 1:17:14 (2012)

DASK muž 23.01.2015 13:09:19

Prekvapuje me, kolik ZMARENEHO CASU tady investovali nekteri dikutujici na tak absurdni tema. Asi nemaji nic dulezitejsiho na praci. 8-O

avatar

Celkem 9,02 km
Minulý měsíc 0 km

LukasP muž 23.01.2015 13:09:26

To je zase diskuse, dočetl ji do půlky a nechal toho, i kdyby bretharianstvi fungovalo, proč bych to jako dělal, chtěl bych slyšet jediný rozumný důvod. Jídlo mám rád, stejně jako mám rád běh, bez běhání se zcela jistě taky dá žít, fascinuje mně ta všeobecná posedlost zdravým životním stylem z hlediska jídla, stejně všichni jednou umřeme, tak proč si ten život trochu nevychutnat a nezpříjemnit a ne si jen neustále odříkat. Pro mně je na celém bretharianství nepochopitelné už to, že jsou lidi, kteří o něm reálně uvažují.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 23.01.2015 13:31:08

>> SlavoK, 23. 01. 2015 12:17:41

Tenhle prispevek je vyborny. Presne proto, co tu vypocitavas, jsem se snazila dobrat toho, kdy skutecne prestal jist.

Pro Martina: pro me ty uplne nesplnujes predstavu cloveka, co se zivi z prany, prave proto, ze nejakym zpusobem stale jis. Jiste, dle beznych meritek s velkym deficitem, ale jis. Znam/znala jsem lidi, co jedli kazdy druhy ci treti den. Z duvodu hubnuti, procisteni tela, citili se lepe… Nebo znam ze sveho okoli styl 3 dny jim (bezne, ne se nacpat), 3 dny nejim. Tam se take da mluvit o vyraznem deficitu, neb ti lide hodne sportuji. Proti tomu jsi, Martine, zabar :-). Tudiz me by tez zajimalo, zda mas dojem, ze skutecne prijimas nejakou energii a jak to pocitujes?

Mi je tezko uveritelna predstava, ze nekdo neji 70let. Ale jak uz jsem psala, v me rodine jsou jedinci, co vnimaji energii z kamenu, ze stromu, v pripade tezke unavy si lehnou pod pyramidu z krabice atd. a pry je to nabije. Ja jedinou energii, co jsem schopna citit, je ze slunecnich paprsku. Coz asi zna vetsina lid – lehnu na slunicko a natahuji do sebe teplo a energii. Proto me zajima, zda citis prijem te energie, ci nejezeni je proste o zvyku a dokrmis se ve dnech, kdy jis.

Take si psal, ze pro vetsinu lidi je jidlo nutnost, neumi si ho vychutnat. Ale ja znam radu lidi, co to maji naopak, sportuji, jsou stihli a jidlo si neskutecne uzivaji v primerene mire. I proto (krom drive reseneho) jsi treba pro me ty vice nachylnejsi k prijmuti toho, ze nebudes x dni jist, ale proste tu mam ten otaznik, zda v mezidobi mas dojem, ze prijimas energii at uz z cehokoliv a nebo je to jen mezidobi. A take by me zajimalo, zda je tvym cilem do budoucna prestat jist uplne, ci zustat u stavajiciho modelu?

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Celkem 13562,5 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:52 (2017)
půlmaraton: 1:39:03 (2016)
maraton: 3:56:29 (2018)

hombre_71 muž 23.01.2015 14:40:12

>> LukasP, 23. 01. 2015 13:09:26

Tleskám za jeden z mála rozumných názorů v téhle předlouhé diskuzi !

Motto: Někdy prostě musíš
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 23.01.2015 14:43:02

>> rudo, 23. 01. 2015 12:46:26

Neber to tak, ze to je moja definicia breath. voda a nic. Ja s tym nemam problem, nech sa to definuje inak, proste som to zatial vsade cital.

Akurat nam nastane problem, ze ktokolvek si pripusti, ze moze nejaku energiu ziskavat z vychadzky v prirode, cvicenia, meditacie, citania knizky, pozerania na dobry film… tak je breatharian.

S tymi kenanmi neviem co mas, uz sme sa o tom viackrat bavili, ale ziadny odkaz na taku studiu si mi nikdy nedal, o nicom takom neviem, a pokial mi to nejak nedolozis tak to beriem ako tvoj vymysel. ;-)

avatar

Černé Voděrady

Celkem 21078,59 km
Minulý měsíc 74,15 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 23.01.2015 15:10:40

>> LukasP, 23. 01. 2015 13:09:26

>> hombre71, 23. 01. 2015 14:40:12

Tak nevšimla jsem si, že by článek vybízel k praktikování breath. Stejně jako „Pro mně je na celém bretharianství nepochopitelné už to, že jsou lidi, kteří o něm reálně uvažují.“ je pro řadu lidí nepochopitelná záliba v běhání a nechápou, proč by si jako měli dělat takové násilí :-D

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 23.01.2015 16:01:52

>> rudo, 23. 01. 2015 12:46:26

Pozri, Rudo, beriem, ze sa tazko vysvetluju veci ludom, co maju len hmliste predstavy, ako by to „mohlo fungovat“, ci „malo fungovat“ ked prednasajuci ma roky studia roznych materialov a skusenosti za sebou. Na druhu stranu, ak to podavas ako – „darmo sa s Vami zahadzovat, vy to aj tak nepochopite, lebo mate mozgy zasrane nespravnymi tradicnymi skolskymi pouckami elementarnych prirodnych vied (navyse z nejakeho dovodu schvalne vyucovanych nespravne, aby zli mohli ovladat svet)“ – tak nevzbudis moc dovery, skor odradis aj tych, co si clanok precitali s otvorenou hlavou.

Ja osobne nezastavam ziaden nazor a celkom netradicne priznam, ze o tom viem len od ludi, co si niecim presli. Mal som v rodine ludi, co vdaka nasej vyspelej civilizacii v 20. storoci boli pouzivani ako disponibilni otroci, pri tazkej fyzickej praci a skoro bez jedla, ci uplne bez jedla po velmi dlhu dobu. Prezili, aj keby podla vsetkych zakonitosti nemali a do konca zivota (dalsich 50 rokov) toho k prezitiu nepotrebovali vela a najma velmi sporadicky.

Takze hlavu mam otvorenu, bud takej lasky a skus trpezlivo a najma zrozumitelne odpovedat na zmysluplne otazky. Skus tiez nezatahovat nejake konspiracne teorie do tejto zaujimavej temy – robi ju to nezasluzene vyrazne menej doveryhodnou.

Mna zaujima ta nutnost obcasneho pozitia (pre mna nezmyselneho „junk food“) zakuskov – co som videl na vlastne oci u blizkej osoby, ci koly, presladeneho napoja, ci vypitie sladkej smotany, atd. Preco to nutkanie/nutnost?

avatar

mabru muž 23.01.2015 16:45:15

>> Adour, 23. 01. 2015 09:14:11 Čauko.áno Prána je presne toto, čo si uviedol. Ďakujem. M.

avatar

mabru muž 23.01.2015 16:55:06

>> HARDCLIMBER, 23. 01. 2015 09:24:22 je mi jasné, že píšeš toto.akurát ma mrzí, že informácie, ktoré sa učia na biológii na každej vysokej škole ty uvádzaš ako pseudovedu.bunkové dýchanie, adenosintrifos­fáty,mytochon­drie a podobne.je mi jasné, že pre teba je to pseudoveda, lebo to nezapadá do rétoriky, ktorú tu razíš od začiatku.čo sa týka môjho jedenia a nejedenia.odkazoval som na svoju webku,kde o tom presne píšem.môžeš si to prečítať a samozrejme spochybniť.lebo to je jediné, čo si zatiaľ v diskusiách ukázal. reálne som očakával, že práve ty budeš medzi prvými, ktorí budú zháňať o tomto rôzne informácie, aby si bol pripravený reálne niečo posudzovať a kritizovať.zatiaľ si sa zmohol na to, že veci, ktoré sa bežne učia na školách si označil za pseudovedu.to je výsledok tvojho typu myslenia.asi toľko.naozaj som mal pocit, že by si mohol dávať logické otázky, možno sa aspoň pokúsiť niečo o tom bližšie zistiť. možno niečo spochybniť, prípadne niečo aj uznať.očakával som reálnu a konštruktívnu debatu. ďakujem. M.

avatar

svbezec muž 23.01.2015 17:05:46

>> Mato, 23. 01. 2015 16:01:52

Nie som sice Rudo, ale vynorila sa mi v suvislosti s tym spomienka na majstra Tai-chi ktory nevidel problem si dat 2 piva a potom siel „transformovat“, rozumej cvicit formu. Hoci sa doporucuje pred tym ani po tom isty cas nejest(sice su to doporucenia pre zaciatocnikov). Ale ked niekto aj dokaze „nadprirodzene“ veci stale je clovek a moze mat rozne zvlastnosti, alebo pripadne aj slabosti. Aj pohlad „junk food“ plati len v istom kontexte (pre niekoho energia ako energia). Takze ja by som sa nad tym nepozastavoval a chapal to jednoducho tak ze obcas dostane chut, tak si da, lebo ma z toho radost :-)

avatar

mabru muž 23.01.2015 17:30:03

>> SlavoK, 23. 01. 2015 12:17:41

no.tak toto mi už príde normálna logická diskusia.aby som mohol možno podla tvojich predstáv zodpovedať všetky tvoje otázky a potvrdiť,alebo vyvráťiť tvoje pochybnosti… chcelo by to osobné stretnutie.lebo to je naozaj nadlho.skúsim ale aspoň pár vecí napísať.

  • zásoby tuku… budú niekde výrazne pod 10%. predpokladám že okolo štyroch.nemám to merané, ale keď ma videl športový lekár tak nejak to odhadol.takže neber to na sto percent.tuk sa samozrejme dá odmerať.

tiež by ti veľa napovedali krvné testy (posledné december 2014) ktoré mám pravidelne robené. keď píšeš koľko kalórií má aké jedlo.skús napísať aspoň cca koľko kalórií stratí človek pri bežnom dennom živote plus nejaké výdaje pri behu, CrossFite a podobne. pijem zásadne čistú vodu a kávu. mlieko mi nechutí. iné tekutiny ako sladené nápoje nepijem, pretože mi nechutia.nie preto,že by som ich považoval za nezdravé alebo nevhodné.chutí mi naša voda z vodovodu,tak pijem tú.občas si dám pivo. čo sa týka toho, či verím tomu, že žijem z Prány,alebo z nejakých zásob… Prána je pre mňa viditeľná vec. píšem o tom vo svojej knihe.treba možno prečítať. kalorický príjem je u mňa na sto percent menší ako výdaj.to sa dá celkom jednoducho overiť aj vypočítať.zajtra sú ďalšie Spartan preteky.jedol som v nedeľu.v pondelok som mal Crossfit tréning, nejedol som nič vypil som dve kávy a po tréningu pohár vody.v utorok bežná aktivita bez tréningu, nejedol som nič.vypil som dve kávy. v stredu som bol behať (10.5km).nejedol som nič. vypil som jedno nealko pivo večer. cez deň dve kávy. vo štvrtok som mal CrossFit tréning, večer som zjedol 60 gramov keshu orieškov.dnes som mal dve kávy. vodu som ešte nepil.jesť už nebudem.berie mi to energiu,spomaluje to človeka. zajtra štartujem o jedenástej.jesť samozrejme nebudem. ale večer určite niečo zjem. ak sa pozrieš na môj program v týždni, sám si vyrátaš cca kalorický príjem a výdaj.ak to vieš vyrátať prosím ťa napíš mi to,tiež ma to zaujíma.ak už budem jesť v sobotu poobede-večer… ver mi nedá sa toho veľa zjesť.tanier polievka ťa položí, pretože žalúdok už má iné rozmery ako kedysi,keď som jedol pravidelne.asi toľko ak by si mal ešte iné otázky,rád odpoviem.kľudne aj osobne. ďakujem. M.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 23.01.2015 18:20:56

>> mabru, 23. 01. 2015 17:30:03

A mas vypozorovane (ci lekari, psal jsi, ze te nejaci sleduji), jak dlouho uz se ti, v tomto rezimu, nemeni vaha? Diky

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

mabru muž 23.01.2015 18:29:06

>> skritek Hugo, 23. 01. 2015 18:20:56 neviem presne.august 2014 som mal určite už okolo 77. váha sa mi ale mení.večer a po tréningoch mám vždy menej.cca 2kg.ale ráno je to zase viac.ťažko to takto špecifikovať.lebo mám len klasicku domácu digitálnu váhu.nemyslím, že by to meralo presne. ďakujem. M.

avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 23.01.2015 19:00:53

>> mabru, 23. 01. 2015 16:55:06

ešte raz a naposledy nepochybujem že ľudia vlastne vedia málo,ale naposledy vravím že ako ten pán z Indie ktorému sa prihovorila bohyňa a nejedol 70 rokov je nezmysel a ešte raz nezmysel…akurát on a lobby okolo neho si mastí vačký vypatlancami zo západu ktorím robí učenia a prednášky…rád by som na takú prednášku šiel pozrieť a rozšíriť obzory…dajte echo až bude niekde na Sk…myslím to vážne..podobných guru je po svete tisíce a tisíce majú na krku žaloby za usmrtenie pri rituáloch atď , ale to zabieham až do sektárstva…a pozor biológiu by som nikdy neoznačil za pseudovedu ale breatharianstvo áno ako aj numerológiu alebo astrológiu ale to som spomínal výššie…takže kto potom nečíta a útočí????nemám problém s novými poznatkami ale toto mi akosi nebere…daj echo o nejakej prednáške keď už teda býva aj napôde vysokej školy…len či toho pána pozvala samotná škola alebo ktosi kto si prenajal sálu v tej škole je tiež rozdiel a sakra veľký…a jediné čo som doteraz v diskusii chcel je dôkaz ako niekto dokáže nežrať a nepiť vodu po dobu mesiac a viac…nie je to možné a nechápem čo je na tom nepochopiteľné…a k tvojej strave ľudia v koncentrákoch prežili aj zo šupiek od zemiakov a plesnivého chleba ale mali aspoň čosi a následne aj vyzerali…takže zase ma obviňte že razím útočnú rétoriku a som neverec a mám západné myslenie a som zdegenerovyný z toho čo ma naučili v škole…lebo vy máte poznanie a len to je správne a ostatní čo to nechápu sú zmagorení lebo mocní tohto sveta nás držia v temnote…chcem sa pozrieť na takú prednášku o breathariánstve a myslím seriózne …dúfam že aspoň toto mi bude splnené…dátum a čas…nič iné ma nezaujíma …apropó poznám veľa ľudí fungujúcích na tvojej potrave respektíve pitnom režime…500 káv 1000 cíg a večer čosi drobné pod zub…nemenil by som…dík vopred za pozvánku…

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

mabru muž 23.01.2015 19:10:40

>> HARDCLIMBER, 23. 01. 2015 19:00:53 ok.vyhral si.ďakujem veľmi pekne za výmenu názorov. aj keď ich máme odlišné.je to podľa mňa v poriadku.možno o pár rokov sa niekde náhodou stretneme a bude všetko jasnejšie a zase pokecáme.ja určite rád.ďakujem. M.

avatar

svbezec muž 23.01.2015 19:15:48

>> SlavoK, 23. 01. 2015 12:19:31

co take strasne som tu niekde inde napisal ;-)

avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 23.01.2015 19:22:50

>> mabru, 23. 01. 2015 19:10:40

takže aj z pozvania je nič..počítal som s tým…akosi klopem na dvere a stále je zavreté aj keď vidím že sú doma…rád sa stretnem pokecám nemám probs…kedykoľvek a kdekoľvek…daj vedieť a pokecáme a pobeháme…

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

mabru muž 23.01.2015 19:29:14

>> HARDCLIMBER, 23. 01. 2015 19:22:50

nemám ťa kde pozvať momentálne. ak niečo bude, kľudne.ale tak skús byť sám aktívny a nájsť si niečo. určite sa niečo objaví na Slovensku alebo v ČR. ako som vravel nemám problém sa stretnúť.

avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 20:17:22

>> SlavoK, 23. 01. 2015 14:43:02

Slavo mozes to brat ako moj vymysel debatilo sa o tom pred rokmi ked to bolo zverejnene ja si uz nepamatam nazov ani kde to hladat

bohuzial SEARCH na tomto fore funguje dost uboho casto nevyhlada nic a niekedy obcas nieco zasunie medzi najnovsie vlakna, takze ako to hladat tu neviem

ja si pam,atam ze bola o otm dost ohniva debata ako vzdy ked ludom nieco nesedi podla stredoskolskej fyziky ale uz si nepamatam kto boli diskuteri

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 20:28:07

>> Mato, 23. 01. 2015 16:01:52

Mato, keby kazdy debataoval tak ako ty, pochyboval tak ako ty a davakl otazky tak ako ty

tak by cela debata vyzerala uplne inak

lenze ak si ju celu cital…

a co sa tyka poukazovanie na skolsky system a vedomosti nuz prave o to ide

ked na kazdu vec ktoru sa ma nieco vysvetlit hned zacnu argimentu: to tak nie lebo stredoskolska a vysokoskolska fyzika, biologia atd to uci inak

tak ako moze byt debata

ved to je cele o tom, ze je to inak ako sa uci v skole

a nehnevaj sa tovoj termin konspiracne teorie:

vacsina veci je inalk ako sa uci v skole , ako sa pise v mediach

a ked sa teda ukaze na to ako je to naozaj, tak co je konspiracia a kto je konspirator?

pretoze vzdy pride protiargument: skola, veda by predsa umyselne neklamala…

no co na to odpoevdat

kedze klame a je za to platena a ucebne osnovy schvaluje vlada a cuduj sa svete ucebne osnovy su rovnake v kazdej krajine

vsade sa uci fyzika, biologia rovnako, rovnako chybne

ked pouzijes termin konspiracna teoria, tak to je tak klasicka schema argumentacie.

ja ososbne nema potrebu na tomto fore ukazovat ako a preco skola a veda klame

pokial sa v diskusii nebude pouzivat argiment ze skola a veda to tvrdia inak a teda tak to musi byt

to bude vzdy debata do kolecka a skolskom a vedeckom systeme a nikdy nie k veci

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 20:31:39

definiacia breatha : len voda a nic

OK chaplci, definicia maratonu: pod 2:15 muz a pdo 2:30 zena

a nik nech sa nenazyva maratonec kto sa dosmatla do ciela pomalsie, to u mna nie je maratonec

10,000 pod 29 muz, pod 33 zena

100m, pod 10.2

24H nad 260km

hodinovka nad 19.69km

tak len take vykony kvalifikuju niekoho do kategorie bezcov

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 21:02:56

@ MATO

na otazku ze preco obcas jedia pekne junky, neviem odpovedat mna to tiez vzdy zarazi ked citam podobne veci, nielen v otazke breatha aj inych systemoch ked obcas idu na total svinstve, ze preco, aky to ma zmysel a co je za tym psychicky ja osobne by som tak nechcel dopadnut alebo ist tym smerom

jeden syndrom, ktory sa vyskytuje velmi casto :

dolezita je cesta a nie ciel

ale ked cesta prisla tak daleko ze clovek je v cieli a startil akoby zmysel, tak sa rychlo vrati kus nazad aby zase mal nejaku cestu pred sebou

a tak ked si niekto vycisti telo a nema uz co cistit

tak sa boji dalsieho kroku alebo priste nevie ze co dalej + ako teraz ciste telo vyuzit

a tak si ho rychlo zasvini aby zas bolo co cistit

ako ked gazdinka posadnuta cistenim zoisti ze uz je vsetko, tak rychlo narobi bordel nieco niekde vyleje atd a zase ma co cistit

pretoze je leniva na to aby ked uz ma konecne vsade cisto zacala robit aj nieco kreativne

niekto ma proces cistenia tela, ten pocit ulavy z horsieho do lepsieho tak rad

ze mu proste chyba a nevi ocenit alebo si vazit ten dosiahnuty stav

aj v medizludksych vztahoch to tak byva, ak sa cloveku stane ze spadne do idealneho vztahu, tak ho velmi rychlo radsej pokazi pretoze nevie ako v idelanom vztahu zit, vzdy vedel riesit konflikty, ale ked ziadne nie su

citi sa jak sudokovy zavislak, ktory ma vsetky vyriesene a novu knizku este nevydali, tak ako sme sa kedysi bili kto sa dostane v sobotnej prileho novn prvy k lustovke a krizovke

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 23.01.2015 21:04:02

>> rudo, 23. 01. 2015 20:31:39

ok a my ostatný sme aj tak hobbíci takže nám to je celkom jedno…

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 23.01.2015 21:32:41

*>> rudo, 23. 01. 2015 20:28:07*nie je to psycho cely zivot sa zozierat ako cely svet klame celemu svetu…nedokazal by som tak zit…sorry za dotaz…

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 21:39:34

>> HARDCLIMBER, 23. 01. 2015 21:04:02

ked je ti to jedno preco sa tu vsetci tak ropzculujete ze niekto si ku tej vode a nic

obcas prida aj male nieco ine

tak ako nebudem ti zakaovat sa nazyvat maratonec ako to das za mizrene 3H

tak by nemal nik nikomu odopierat oznacenie bretaharian, ak na energiu berie 1–10% este aj z jedla

a ma uplne stabilnu vahu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 21:44:22

>> HARDCLIMBER, 23. 01. 2015 21:32:41

ty mas niekde psycho?

ja som uplne v pohode prave odkedy ako som zistil ako to naozaj je

prave dovtedy to bolo psycho ked som sa neustale stretaval s javmi ktore odporovali skolskym osnovam, ked som sa stretaval s realitou v spolocnosti ktora odporovala prezentovanej politickej doktrine v mediach atd

tak ako ked sa niekde objavi breatha tema

tak psycho idu prave taki ako ty co veria oficialnym osnovam lebo narazalili na nieco co tam nezapada

tato otazka je zaujimava v pripade lekarov, kazdy z nich sa tsretava sustavme s javmi ktore odporuju jeho medicinsklemu vzdelaniu a naucili sa akcpetovat ze proste ludia sa vyliecia z nevuliecitelneho ze maju symptomy ktore nevedia zaradit pod diagnozu, ze reaguju a lieky inak a ze nastava akesi spontanne samovyliecenie veci co sa nesmu vyliecit podla medicinkseho vzdelania

proste to beru tak ze co sa ucuai je jedna vec a ze realita je ina vec

odrobia si robotu – vascina ako najlepsie vie, zoberu peniaze a netrapia sa s tym, naucili sa s tym zit, su podla teba psycho ?

ja sim studoval este za sociku a aby som zmaturoval a neskor aby som mohol studovat odborne predmety az do konca mysle som zlozit 4 skusky:

DMRH, soc ekonomia, materiaklsitocka filozfia, vedecky komunizmus

vsetci sme vedeli ze je to inak, ale skusky sme spravili, boli sme psycho?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Ostrava

Celkem 7745,89 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:40 (2010)
půlmaraton: 1:39:26 (2015)
maraton: 3:48:46 (2015)

hanix muž 23.01.2015 22:06:13

diskuze je dlouha a neplodna, i ja prispeju do kotle – zajimal jsem se o totok tak dva roky zpet, jedine co jsem pochopil, ze x lidi se rozhodne ze to funguje, vetsina zemre vice chytrejsi to vzdaji a ti nejchytrejsi vydelavaji na kurzech, knizkach, koucovani :) je to usmevne. Neni jediny zdokumentovany priprad, ze to funguje, protoze takovyto lide nemusi nikomu nic dokazovat atd… je to proste podvod, ktery fyz. nefunguje. Jeden to pry dokazal v Indii pod dohledem lekaru snad mesic, muze byt, ale jak verit indickym sarlatanum? Ja bychj tomu veril, kdyby ho zavreli do prouhledneho boxu, kde jde jenom vzduch, nemel by moznost nic dostat a po roce by se videlo, obavam se, ze by to byla smrduta pohubla kostra potazena kuzi, ale mrtva :)

Motto: Co te nezabije, to te posili... jde to i bez treninku, akorat to pak moc boli...
avatar

Praha

Celkem 5280 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:17 (2013)
půlmaraton: 1:27:15 (2014)
maraton: 3:10:06 (2010)

Tommo muž 23.01.2015 22:30:54

>> hanix, 23. 01. 2015 22:06:13

Díky za soudný názor, já jsem též v minulosti intenzivně pročetl všechna ta bretarianska fora a odposlouchal ruzne prednasky (monfort, jasmuheen, brooks apod.), a prave proto jsem dosel stejne jako ty k zaveru, ze to nefunguje. Jen se domnivam, ze to u vsech neni primo vedomy podvod, ale spise ze ti lide ziji v urcite forme sebeklamu, proto take na kritiku ci odmitani zpravidla reaguji pomerne agresivne a podrazdene… kazdopadne ta diskuze zde je uz poradne zacyklena…

Motto: When the heart is ungoverned by reason, charlatans have powerful tools to deceive
avatar

Sloviensko

rudo muž 23.01.2015 22:49:46

>> hanix, 23. 01. 2015 22:06:13

mas pravdu aj ty si prispel k tej neplodnej casti diskusie a spravil si tu neplodnu cast zas o jeden prispevok dlhsiu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 23.01.2015 22:54:01

>> hanix, 23. 01. 2015 22:06:13 …Jeden to pry dokazal v Indii pod dohledem lekaru snad mesic, muze byt, ale jak verit indickym sarlatanum…

Nebyl to mesic, ale 14 dni, a zhubl pri tom (clovek, ktery pred tim 70 let nejedl!) 4 kg.

Predbezne vysledky (= i po 5 letech jen predbezne vysledky) toho experimentu jsou dostupne ve forme PPT prezentace.

Nalezené položky: 690 První Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.