Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest na levé noze

Bolest na levé noze

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 11,5 km
Minulý měsíc 0 km

Muli muž 09.03.2015 21:04:06

Zdravím všechny, je mi 35let, od školy jsem jezdil na kole a loni jsem začal plavat a běhat, abych si zkusil triatlon. Minulý rok se mi běhalo v pohodě. Nakoupil jsem výbavu a začal pozvolna běhat a pomalu přidavat. Letos jsem chtěl zkusit běhat dle plánu od trenéra. Dostal jsem nazkoušku plán na 4 týdny. Jako první jsem měl výběhy kopce. Druhý den mě trochu bolelo nad lýtkem na vnitřní straně levé nohy. Ale další den bylo po bolesti. Následovaly tempové úseky, kdy mě zase až druhy den bolelo na vnitřní straně nad lýtkem a po natažení nohy jsem cítil bolest ze zadu jako pnutí. Každým dnem bolest mizela. Pravidelný strečink po běhu a mazání emulzí po zátěži samosřejmostí. Po dvou týdnech pauzy, jsem dva týdny, asi 1×-2× týdně šel na lehčí výklus, kdy se bolest stále oběvovala. Je to pouze na levé noze. Známý mi poradil vysadit běh a věnovat se kolu a plavaní a více regenerovat formou masáží a výřivky. Nemáte někdo zkušenost s podobným problémem? Co pomohlo, jak dlouho si dát pauzu, popř. jak se vrátit k běhu? Dík

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.