Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Polar M400 alebo Tomtom multisport

Polar M400 alebo Tomtom multisport

Nalezené položky: 18 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

fango muž 17.03.2015 09:47:51

Čaute chcem si zaobstarať športester s GPS a po dlhodobom skúmaní a porovnávaní mi zostali v uzkom výbere Polar M400 a Tomtom multisport. Mohli by ste mi niekto skusenejši poradiť medzi spomínanými ktorý by bol vhodnejší a lepši? Chcem športester s GPS a vodotesný aby som mohol aj s ním plavat, behat a pod. Cena je max 200eur. ďakujem

avatar

fango muž 30.03.2015 10:21:08

Takže po dlhom studovani a porovnavani som si nakoniec kupil Polar M400 HR. Poriadne som ich odskusal na 10km behu, ktory bol sučastou CSOB maratonu v Bratislave. Sportester Polar M400 je lahucky a dobre drzi na ruke, ovládanie je intuitivne a kto ma zaklady z anglictiny tak to zvladne bez problemov. GPS chyta tak okolo 30 sek az 1 min. Ked som skusal prvy krat tak mi chytil satelity behom 3 sekund :-). Na 10 km trati mi nameral 9,83 km, ale neviem to porovnat s inými sportestermi ci aj im tak nameralo. Hr pas je pohodlny a sparovanie a meranie pulzu bezproblemove. Zatial som s Polar M400 spokojny uvidim nosim ich cely den ako hodinky a testujem ich.

avatar

Celkem 11,5 km
Minulý měsíc 0 km

Muli muž 23.08.2015 17:45:56

Rozhodoval jsem se též mezi těmito modely a nakonec vzal Tomtom multi-sport. Plusy a mínusy měli oba typy, takže stoprocentní by nebyli ani jedny. Jak jsi spokojen po čase používání?

avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 24.08.2015 08:17:27

jednoznačně Polar, ten modely M400 a V800 utekl konkurenci a nasadil nové standardy, na které ostatní výrobci teprve reagují, kromě toho po posledním updatu (srpen 2015) mají vůbec nejrychlejší start GPS (kolem 5 vteřin)

Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
avatar

habanr muž 26.08.2015 15:54:12

>> Trepifajxl, 24. 08. 2015 08:17:27 Pokud Polar „utekl“ konkurenci, tak jen v marketingu. V reklamně již přes rok nabízí funkce, které ještě vůbec neimplementoval a nebo které nefungují. Jen namátkou slíbil a neimplementoval: Smart Notifications, měření kadence bez footpodu, nahrávání trasami do sportesteru. Nefunguje mobilní synchronizace se sportesterem, Flow služba je velmi často nedostupná atd. Co se týče rychlosti startu GPS, údaj o signalizaci GPS: OK po 5-ti vteřinách platí jen pro M400 (má A-GPS), ale signalizace znamená jen fix pozice a ne výšky. Pokud chcete mít správná výšková data, musíte počkat ještě minutu, jinak máte v datech díru. Takže shrnuto Polar předběhl konkurenci v marketingových podvodech.

avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 26.08.2015 20:58:58

>> habanr, 26. 08. 2015 15:54:12

tak… netuším kde bereš ta tvrzení, flow službu používám denně a kromě předem avizovaných updatů byla dostupná vždy a co se týká toho marketingu

  1. ukaž mi lépe spravované stránky než ty, které pro český trh dělá pan Šácha – http://www.polarshop.cz
  2. ukaž mi na těchto stránkách marketingové podvody, o kterých píšeš, jsem vážně zvědavý

jinak pracoval jsem s Garminy, Polary a Suunto, Tomtom jsem měl také v ruce a rovnou jsem jej odložil, kdybych měl někde použít termínu „reklamní kecy“ tak právě v případě Tomtomu

Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
avatar

habanr muž 26.08.2015 22:11:03

>> Trepifajxl, 26. 08. 2015 20:58:58 No když jste zmínil pana Šáchu, tak je vhodné říci, že má přístupu Polaru k zákazníkům plné zuby. Viz jeho rozhodnutí neprodávat V650, protože Polar zcela kašle na opravu chyb http://polarshop.cz/…v650-hr.html

avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 27.08.2015 21:02:21

>> habanr, 26. 08. 2015 22:11:03

ano, vím, v tom máš pravdu, s panem Šáchou jsem strávil dlouhé hodiny debatováním nad problematikou a i na můj opud dával tehcnikům Polaru zpětnou vazbu k problémům, lze napsat, že pan Šácha dělá pro Polar opravdu mnoho a napravuje hodně informačních děr, bez něj by byl Polar na českém trhu poloviční, ovšem hodnotím situaci obecně kladně, bez ohledu na to, že za výsledkem nestojí výrobce, ale angažované zastoupení.

Síla Polaru je v kardio funkcích objektivně, Garmin má navrch ve fukcích pro trenéry (z mého pohledu ideální programování a vyhodnocování tréninků skupiny), Suunto je výborné pro outdoor, Tomtom je docela mimo, podle mě nemá význam si jej pořizovat, mediální kampaň na jeho kardiofunkce naprosto trapná

Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
avatar

extremis83 muž 03.10.2015 14:52:36

zdravim, chtel bych se zeptat, ktere z techto 2 hodinek byste v soucasne době doporučily. Oboje se prodávají v sadě s hrudním pásem za podobné peníze… primarne na beh, kolo ..a jeste by mě zajímalo tomtom cardio, jestli je vyhoda nebo nevyhoda mereni tepu na ruce. Nejde mi o pohodlí, ale kvalitu prenosu .. dekuji za info Marty

avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 03.10.2015 22:31:50

>> extremis83, 03. 10. 2015 14:52:36

já bych ti doporučil neřešit hodinky a v takto ušetřeném čase si zopakovat pravopis

Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
avatar

extremis83 muž 04.10.2015 11:13:16

>> Trepifajxl, 03. 10. 2015 22:31:50

bože, vždy se najde nějaké tele, která místo pomoci řeší to , co nemusí. Když nechceš poradit, tak bys v čase, který si vynaložil na tuto odpověď mohl zaskočit někam namastit si svoje ego, aby sis dokázal, jak si dokonalej. A jestli udělám občas chybu, tak se stane. Někdy člověk rychlejc píše než přemýšlí. Já pospíchal, tak jsem po sobě nekontroloval, tak se omlouvám VAŠE dokonalosti.

avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 04.10.2015 21:38:44

tele jsi ty sám a to hned z několika důvodů:

  1. ptáš se na něco, co máš zodpovězené přímo nad svým dotazem (sic!)
  2. vyrobíš hrubky, jako bys byl úspěšným absdolventem zvláštní (tedy dnes praktické či speciální) školy…
  3. po upozornění na chyby zjevné reaguješ nemístným protiútokem a argumenty domnělými (demagogie jako hrom) a navíc ty tvé argumenty připomínají logiku domovnice, jejímž nejvýmluvnějším argumentem jest „mokrým hadrem po hubě“
  4. z rychlého psaní vznikají překlepy (sám se jich nezřídka dopouštím) nikoli však telecí pravopisné chyby, ty vznikají z prosté hlouposti (mimochodem jsi tento argument náramně podpořil tou „opravou“, jednu hrubku jsi nenašel ani po mém upozornění a to již skutečně není z rychlého psaní… takže příště opatrně, než někoho začneš zvát teletem a také trochu sebereflexe
Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 04.10.2015 22:35:19

>> extremis83, 03. 10. 2015 14:52:36 …tomtom cardio…

Ti to jeste ZKOMPLIKUJI :-): v rijnu se ma zacit prodavat z technologicke stranky optickych mereni tepu just now nejpokrocilejsi sporttester TOMTOM SPARK CARDIO

Vid preview u DCR

avatar

extremis83 muž 05.10.2015 02:56:43

*>> Trepifajxl, 04. 10. 2015 21:38:44

ano máš pravdu, vylezl jsem určitě ze speciální školy jak říkáš. Se mnou dalších milion lidí co občas nějaké hrubky nasekaj taky. Upozornění na chyby typu: ser na hodinky a zopakuj si pravopis je opravdu charakterní. A odpověď na otázku od někoho, kdo napíše názor typu: jedině toto si kup, protože je to nejlepší co může být přehlížím. Proto je to fórum a můžu si vybrat, jaká odpově%d mi sedí a která ne. Stačí si jen přečíst diskuzi Tebe a kolegy. Já se ptám normálních lidí, kteří buď odpoví nebo neodpoví na položenou otázku a né někoho, kdo podle typu debaty minimálně propaguje jedině polar, pokud pro ně přímo nepracuje. Ale to jen odbočka. Sebereflexe mám dost a pravopisné chyby si klidně hledej jak je libo.

avatar

extremis83 muž 05.10.2015 03:01:03

>> jm1, 04. 10. 2015 22:35:19

Díky moc za zajímavý odkaz. Ani jsem nevěděl, že mají být nové multisporty. Asi ještě chvilku počkám až budou reálně v zápřahu co na ně lidi. Vypadají docela zajímavě :-) A co jsem dnes studoval, tak i ten optický měřič by měl měřit docela v pohodě ve srovnání s klasickým pásem. Jen píšou něco o prvních pár minutkách, než se to srovná. Každopádně ještě jednou děkuji

avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 05.10.2015 06:19:09

>> extremis83, 05. 10. 2015 02:56:43

nenapsal jsem „ser na hodinky“ to je jen další demagogie a sorry, tomu, kdo je schopný napsat „pohodlý“ poukaz na zopakování pravopisu patří

hodinky Polar M400/V800 doporučuji z toho prostého důvodu, že se sporttestery již hezkých pár let prakticky pracuji a to i s celou skupinou lidí, prošlo mi pod rukami několik modelů více značek a proto vím, kde je síla a kde nedostatky modelů, které doporučuji (27.8.2015)

pro mě, za mě, klidně si kup Tomtom, reklam tady má dost, takže to bude jistě ta nejlepší volba…! nakonec budeš mít výhodu, leckdo, kdo si jej koupí, se jej po čase zbavuje, takže máš na výběr z řady inzerátů a koupíš proto bez problémů a výhodně

Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
avatar

dieggo muž 20.10.2015 23:28:28

Zdravím,riešim tiež dilema- asi mesiac vyberám športove hodinky s monitoring dennej aktivity,– 24/7 T.J. krokomer,monitoring spánku.atď. Predtým som používal smart hodinky Samsung galaxy gear S, krokomer na jednotku,Gps,ma­py,beh ..Achilova pata – BATERIA.So zapnutym GPS wifi ,bluethooth vydrz 6–8hod.----

Mali by to byt hodinky na celodenne nosenie – Čo sa týka vzhladu a nejakych smart funkci.Chcem ich používat hlavne vo fitku na bežiacom páse,pri cross treningu.alebo len tak- odmerat si celkovu aktivitu krokov pri koseni trávy na zhrade…-to bol vtip.

Niečo som pozeral na nete,suunto ambit 3 alebo Polar M400, Garmin fenix3,– i ked už som bol na 95 percent rozhodnuty pre fenix3,ich potencional by som využil tak na 10 percent.Pre mna dosť podstatná vec je,že sú v slovenskom a českom jazyku a zvládaju smart notifikácie,

Škoda že polar M400 nie je v českom jazyku,hoci zaklady engl.ovladam, Predsa chvílu trvá,kým si niečo preložíte a nastavíte.A zá­verom? Mal som možnost odskušat TOM TOM RUNNER2 fitness +hudba.Po 2 dnoch išiel naspat.Krokomer po kalibrácii ukazoval o 3 –5 krokov naviac a aj mavanie rukami to počitalo.Takže od 9–18 hod. pracujem v kancelarii,na­počítalo mi 6500 krokov,čo je uplný nezmysel. Poradte – kto ma skusenosti s polarom M400,M800,či sa bude dat nahrat česky jazyk do menu hodiniek,a či naozaj presne meraju kroky,vzdiale­nost,tep, DIk.Dieggo.

avatar

Staniol muž 21.12.2015 16:31:49

Tak Polar M400 už konečně smart notifikace má (viz. popis: Polar M400 HR ) Problém může týt trochu v tom, že u mobilu s Androidem vyžaduje systém 5.0 a vyšší. Co jsem to zatím testoval, tak je docela příjemným překvapením, že nijak rapidně smart notifikace nezkracují dobu výdrže hodinek.

Nalezené položky: 18 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.