Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » boty

boty

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vencaaa muž 29.03.2015 20:51:43

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké vybrat boty. Asi před rokem jsem se rozhodl, že zkusím běhat. Koupil jsem si tedy boty na běhaní z Lidlu, abych zkusil, jestli mě to bude bavit a začlo. Problém nastal, když jsem začal běhat kolem 8km. Pokud to bylo jednou týdně, začalo mě bolet na vnitřní straně chodidla, jako bych měl mít puchýř, ale ten se neudělal. Když jsem běhal třikrát týdně 8 km, přidala se bolest v koleni a nemohl jsem třeba ani už doběhnout. Teď po zimě jsem se rozhodl koupit nové boty. Ale nevim jaké. Zkoušel jsem různé aplikace na výběr, akorát nabízené produkty jsou pro mne příliš drahé. Hlavní problém je, že nevím jestli koupit se supinačním našlapem nebo pronačním. Mám ploché nohy, ale u tenisek co nosím na běžné chození mám ošoupanou vnější stranu, což jak jsem se dočetl, ukazuje spíš na supinaci. Snažím se našlapovat na patu. A dříve jsem měl natržené křížové vazy v jednom koleni, druhé koleno na tom ovšem neni o nic líp a zrovna to mě při běhaní bolí nebo i chodilo té nohy. Běhám spíše v lehčím terénu, kamínky,prach, ale i trochu asfalt. Vybral jsem si pro mě cenově dostupné boty nike wild trail http://www.sportisimo.cz/…trail/94499/ nebo mizuno wave legend http://www.sportisimo.cz/…end-m/56101/ nebo asics gel pursuit 2? Vybral jsem si dobře? Dočetl jsem se, že ty niky jsou neutrální trochu i na supinační nášlap a mizuno neutrálni a supinační. Nebo jsem zvolil úplně špatně a kvůli plochým nohám došlapuji spíše na vnitřní stranu chodidla a proto mne i někdy bolí?

Moc děkuji za rady s pozdravem Václav Štěpánek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.