Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Asics » Asics Gel Nimbus VIII

Asics Gel Nimbus VIII

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 26.09.2007 10:27:51

Má ji někdo + nějaké zkušenosti ?

avatar

Michal Bajzik muž 25.03.2008 02:16:19

ja som tieto topanky kupil pred cca tyzdnom.. Do obchodu som siel s tym ze chcem niejake treningove topanky.. Stali ma 89 dolarov co je podla mna super cena.. Nabehal som v nich zatial cca 10 km, niesom ziadny odbornik na topanky, ale bezi sa mi v nich prijemne, su dost mekke. Ziadne otlaky alebo podobne veci sa nekonali. Mimochodom bezim cez spicku, mam neutralny doslap.

avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 12.07.2008 11:19:11

Něco sem v nich už naběhal. Jsou to velice pohodlné boty, ale zdá se mi, že možná spíš pro těžší běžce a to já moc nejsem. Nejsem zas tak velkej odborník. Hoděj se hlavně na silnici na trénink. Nikde se netrhají, jsou velice dobře udělané až na hořejšek pravé boty, tam kde končí palec, tam se zřejmě od palce vytvořila malá díra, která zatím v běhu nijak nevadí a snad se zvětšovat nebude. Co se týče podrážky je malinko opotřebovanější než u zlatých levných ASICS GEL ENDURO TN6A1 kde je podrážka pořád jako nová po dvou letech běhání a běžného nošení. Ale všechno v normě a běžné. Takže celkově hodnoceno jako docela kvalitní a hlavně pohodlné boty.

avatar

Celkem 145 km
Minulý měsíc 0 km

triathlete muž 09.02.2009 02:45:01

mne sa pritom palci tiez vytvorila diera:) dokonca aj na druhej strane:) za take prachy by clovek aspon ocakaval ze sa mu to nerozpadne po ceste

avatar

Zlín

joshula muž 02.01.2010 19:13:35

Tak jak se Vám běhá v jedenáctkách. Já pocitově daleko, ale daleko lepší než desítky. Už jen kvůli odstranění toho švu směrem od tkaniček ke špičce, který byl podle mě zbytečný. Jen pravá bota dělá puchýře na patě a nemůžu přijít na to proč? Přitom velikost je ok.

avatar

maraton: 3:37:13 (2013)

StanoB muž 03.01.2010 18:30:23

uz som to tu pisal, mal som trochu iny typ – Gel Nimbus 9, mam normal klenbu, miernu pronaciu/neutral doslap, take medzi ( aj po vysetreni)…vyborne recenzie, ale sklamanie o to vacsie. Pluzgiere som bral ako cesta k rozslapu aj sa to stalo, ale ta bolest pri priehlavku – tenky jazyk, viac ako 10km v kuse to neslo..... pricom na NB botach nic, na Asicsoch bolelo, nedalo sa ani poriadne dotiahnut snurky, skusal vsetko, a po 200km som ich „degradoval“ na bezne nosenie. Par krat este skusal, ale ked sa mi k tomu popretrhavalo bocne elasticko strieborne casti pri ohybe spicky, FINITO. Jednoducho nie na moju nohu. Takisto ta podrazka sa brusila rychlejsie ako napr. u NB.

Prasule ma mrzeli este dlho, ale teraz uz to beriem inak, proste je to cesta osobnej skusenosti skusania, v com sa cloveku beha najlepsie.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.