Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty na zdvihnutie priecnej klenby

Boty na zdvihnutie priecnej klenby

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Brutto muž 07.05.2015 14:34:50

Mam spadnutu priecnu klenbu na nohe (viem ze to prakticky klenba nie je, ale laicky to tak volat mozeme), z coho ma aj celkom slusne zacali boliet posledne dva prsty na nohe. Inak mierne supinujem. Fyzioterapeut uz prisiel na pricinu a tu odstranujem, o to ani nejde, ale ide mi o to, co dalej s bezeckou obuvou. Z toho mam poriadny gulas. Logika mi navrava poriadne odpruzeny predok a vela miesta pre prsty (Adidas je v tom pripade out). Ale neviem ci je to spravna cesta. Takisto netusim ci riesit vobec nejaku podporu supinacie/pronacie atd. Ci je lepsi minimalny drop, alebo prave naopak, zdvihnut patu. Naslapujem na stred chodidla, beham momentalne v Mizunach (Rider, Sayonara), traily v Pearl Izumi N2. Prednedavnom som zo zufalstva vlozil do topanky gelovu vlozku z Lidla (urcenu pre zeny do vysokych podpadkov) a akoby to zabralo. Na moje prekvapenie najviac mi to „zabera“ (cize najmenej boli) ak je vlozka posunuta viac dovnutra chodidla (cize akoby vyrovnavanie pronacie a vacsi doraz na pracu palca). Nemate nahodou niekto nejake skusenosti s tymto problemom a s konkretnym typom (znackou) topanok?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.