Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Levný Sporttester

Levný Sporttester

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

preclajsz muž 07.05.2015 19:53:27

Ahoj, sháním levný (okolo 1000,– kč) sporttester, který by mi měřil tepovou frekvenci, je tu někdo kdo sháněl v podobné cenové relaci a našel? Rád bych nějakou zpětnou vazbu, výhody, nevýhody, má to vlastně vůbec cenu? Díky, jinak na gps polohu používám Endomondo na telefonu

avatar

radekmx747 muž 20.05.2015 10:54:11

>> preclajsz, 07. 05. 2015 19:53:27

Měl jsem sigma PC 10.11, už bych si ale přístě připlatil teď je podruhé na reklamaci a moc se jim nechce reklamace uznávat. Zamrzá tomu totiž tepová frekvence při měření (ne při každém tréninku ale stává se to). Díval bych se proto na sporttestery, které mají už i kódovaný přenos signálu a připlatil bych si.

avatar

blam muž 21.05.2015 12:39:13

Ja mel Sigmu 25.10 a byl jsem spokojeny. Po cca dvou letech si o de mne vzal kolega z prace a tomu slouzi do ted. Doporuji si sem dat poptavku do treziste s cenou a urcite sezenes neco lepsiho za podobne penize. Kazdopadne za me nova sigma kolem 1000 Kc neni spatna volba.

Motto: Kdo běhá nezlobí :-D
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.