Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest lýtek - hlavně při zastavení v běhu.

Bolest lýtek - hlavně při zastavení v běhu.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Rezic žena 09.05.2015 16:37:56

Ahoj, prosím o radu. S bolestí lýtek se asi každý běžec setkal a tak by mi možná mohl někdo poradit. Běhám pravidelně 3–4× týdně 6–7km. Zhruba před měsícem (běhala jsem po asfaltu) mi začaly bolesti lýtek – respektive pravého. Cítím jej v podstatě vždy, když jdu běhat a to do té doby než to „rozběhám“ (cca 3 minuty)…ze začátku běžím vždy těžkopádně, s nemožností plynulosti pohybu a nemožností se ladně odrazit a akcelerovat pohyb v před. V průběhu běhu bolest odezní, ale jakmile zastavím, rozlije se palčivá bolest celých lýtek-jakoby měly prasknout a opět bolí než je „rozběhnu“. Lýtko (vnitřní m. gastrognemius) bolí i na pohmat, při chůzi po rovině i ze schodů. Už jsem zkusila změnit terén (běhám po trávě)i boty, mazala ibalginem, zkoušela masáž. Dala jsem si v běhu týden pauzu a stejně to nepřešlo. Ani zkrácená ta lýtka nemám. Nevíte čím by to mohlo být? Opravdu nechci přestat běhat. Kdyžtak díky moc za rady a pohodový den;)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.