Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Geonaute ONMOVE 200

Geonaute ONMOVE 200

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Arnhem

Celkem 1424,05 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:35 (2016)
půlmaraton: 2:07:48 (2016)

Janka86 žena 12.08.2015 11:46:07

Ahoj, nepouzova nekdo hodinky Geonaute ONMOVE 200 z Decathlonu? Zaujala ma prizniva cena, par slusnych recenzi stylem za malo penez hodne muziky, ale zajimalo by me, jak jsou trvanlive v praxi…

http://www.decathlon.cz/…8334794.html

Motto: Nikdy nerikej nikdy
avatar

Arnhem

Celkem 1424,05 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:35 (2016)
půlmaraton: 2:07:48 (2016)

Janka86 žena 20.08.2015 09:43:16

Takze vcera jsem si hodinky koupila a tak muzu napsat svou prvni recenzi. Za velmi privetivou cenu 3149Kc (119.95eur) i s kardio pasem, dostanete podle me kvalitni vyrobek. Jsou to me prvni gps hodinky, takze nemam s cim srovnavat, takze se jedna o subjektivni pocity. Vybrala jsem si je ve svetle modre variante, ktera se ovsem prodava bez kardio pasu, takze jsem si ho musela dokoupit zvlast, coz vyslo draz o 5 euro. Na pohled mi hodinky prijdou masivni, tluste a z obycejneho plastu. Tady se setrilo, ostatne vzhledem k cene se neda nic lepsiho ocekavat. Take hodinky jsou odolne jen proti strikajici vode, tedy na plavani zapomente. Hodinky se prodavaji s verzi softvare 2.11, ale uz je vydana verze 3.00, kterou si nahrajete jednoduse pres pocitac. Hodinky umi zobrazit: vzdálenost, okamžitá a prům. rychlost a tempo, kalorie, cílová pásma, okruhy. Umi intervalový trénink a trénink v cílovém pásmu. Prenos do databaze probiha bud pres pocitac a nebo pres aplikaci v mobilu, ovsem pro zobrazeni udaju, se uz musite prihlasit na internet. Aplikace pro tento ucel pro mobil chybi, skoda, snad to napravi. No a ted zkusenosti z praxe. Po zapnuti modu aktivita si cardio pas nasly hodinky za par sekund, u gps to bylo asi dve minuty, stejne dlouho jak muj mobil. Schvalne jsem si zapla i aplikaci runtastic v mobilu a rozdil zajimavy. Runtastic nameril o 200m vice, prumerne tempo dle aplikace bylo asi o 5s rychlejsi, pocet spalenych kalorii se lisil asi o 100 Kcal-vice u hodinek, stoupani v aplikaci 8m, ale na hodinkach 48m. Stoupani 48m je soucet vsech jednotlivych stoupani na okruhu, runtastic nameril stoupani jen jednou. Po prvnim pouziti hodnotim hodinky velmi pozitivne. Pro muj hobby trenink maji dostatecne funkce. Myslim, ze tady plati: za malo penez, hodne muziky :-)

Motto: Nikdy nerikej nikdy
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.