Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Ekoběh

Ekoběh

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 02.09.2015 19:40:44

Ahoj, už mi to nedalo, když jsem sledoval, jak se krásný hájek u rybníka plní bincem. Dnes jsem běžel s běžeckým batohem a odpadkovým pytlem, nějak jsem to hlavní nerozložitelné naskládal do pytle a ten do batohu.

Nepřidáte se?

Motto: No toto!
avatar

Partizánske

maraton: 3:20:21 (2017)

HARDCLIMBER muž 02.09.2015 20:08:05

>> pam65, 02. 09. 2015 19:40:44

tiež s tým mám občas česť … tuposť nemá hranice…

Motto: nie je hamba padnúť...ale zostať ležať...
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 02.09.2015 21:02:59

>> pam65, 02. 09. 2015 19:40:44

To jsi dobry. Tohle delam pri potapeni a kdyz chodime po horach. Pod vodu si beru velky pytel a vzdy se vracim s plnym plechovek, petek, kelimku… skoda mluvit. A na horach treba nechapu, ze nekdo dojde k prameni Labe, tam vyluxuje sardinky a plechovku hodi na zem…

Pri behani jsem jeste nepraktikovala, nicmene si sahnu do svedomi a pri behu ne, ale na in-linech zacnu take sbirat. Pri behani nemam rada batohy, na inlinech to zvladnu. Dik za pripomenuti, ze to jde i pri jinych aktivitach, nez je turistika.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Celkem 932 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:40 (2014)

Tkuh muž 03.09.2015 00:10:02

Tohle dělám jen výjimečně.

Ale měl bych. Občas mi to svědomí připomíná a teď i dokonce někdo jiný, příště se budu snažit.

avatar

Sloviensko

rudo muž 03.09.2015 02:13:21

za sociku sa zalohovali aspon sklenene flase

skoro rano som sa vzdy vracal z treninku okolo skolskych dvorov vo vacku dve igelitky kazdu noc tam zlata malovana mladez nahazdala flase od piva aleboi aj ineho co v noci prechlastali

doma som to narychlo oplachol a siel do samosoobsluhy s potravinmi, vratil flase a za 15 Kcs v pohodne nakupil jedlo na cely den

takze znecistovaci vandali mi vlastne platili stravovanie

plastik aj konzervy by sa mali tvrdo zalohovat

bnajme voskove pohare a tacky a sacky z junk foodu

najviac smeti ma na sebe znacku McD samozrejme

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.