Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní značky » LaSportiva

LaSportiva

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 14.09.2015 20:12:07

Anakonda: Normálně běhám v NB, ale nějak se mě zachtělo novejch zbraní a taky je měli v Hudy za nějakou solidní cenu (páč ta originál je dost mimózní za věc kterou za šest neděl rozeberu úplně na hadry), tak sem si je dvojím kliknutím objednal. Dneska mi přišly a musím říct, že po rozbalení a obutí jsem měl ten úžasnej pocit, kterej Douglas Adams popisuje asi takhle:„Ty sou tak senzačně prímovní, že bych je nejrači čajznul…“ No ale už byly moje, tak jsem je vyrazil vyzkoušet do terénu. Vybral jsem jeden z mejch oblíbenejch brutálních trajlíků Průčelskou roklí. Nejdřív jsme zkusili výběh po kamenitý cestě, pak nějaký seběhy blátem a volným terénem mezi šutrákama, přeskakování kořenů, pařezů a všude perfektní stabilita, špuntová podrážka vyrobená ze směsi na lezečkový podrážky drží jak přibytý, prostě paráda, do boty se skrz sešitej jazyk ani moc nedostává bordýlek, ale díky hrubý síťovině i celkem solidně dejchaj, akorát jsou průtočný, ale to moc nevadí, páč v nich není moc vystýlky která by nacucla. Taky jsem v nich na Výřích skálách skusil nějaký scramblig, když už je to lezečková značka a dobrý, na lehčích cestách taky podrží. Dokonce i na mokrým čediči a to už je co říct. Botka je ve předu akorát tak široká, že si tam prsty můžou dělat co potřebujou a vypadá to, že z nich ani nebudou černý nehty při sebězích. Slabinou je asfalt, ale to je problém všech bot s výraznejma špuntama, že jsou na placce nestabilní no a samozřejmě dezén na asfaltu valem ubejvá. Jediná výtka kterou mám, je, že nějakej koumes na patě zevnitř přidal protiskluzový pásky a na boso je to dost nepříjemný, ale v ponožkách pohoda. Líběj se mi dosti, ale vzhledem k ceně novejch je asi budu trochu pošetřovat na nějaký technický běhy, na zbytek mi asi stačí NB110.

Motto: kostejuv.blogspot.cz
avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 22.04.2022 20:00:17

Mutant: boty děsný až dost, aneb jak spálit tři litry. Více u mě na blogu: https://kostejuv.blogspot.com/…-mutant.html

Motto: kostejuv.blogspot.cz
avatar

Desert muž 24.04.2022 14:05:58

>> Kostěj, 22. 04. 2022 20:00:17

A na co jsi ji kupoval, nebo to byla postovni zasilka, jinak prezout a hned. :-P

avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 25.04.2022 20:04:09

>> Desert, 24. 04. 2022 14:05:58

No jo, přezout, ale do čeho? Drop potřebuju 4–8mm, tenkou podrážku, ideálně rockstop, možnost nosit bez ponožky, široký pro prsty a lehký cca 220gr. ve velikosti 44,5. Obávám se, že v současný době a při současný nabídce NO GO.

Motto: kostejuv.blogspot.cz
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 26.04.2022 07:16:37

>> Kostěj, 25. 04. 2022 20:04:09

Ahoj, pozri sa na toto, úplne náhodou som ich objavil, a je to pre mňa bomba kúpa. Pokiaľ ide o behanie v prirode-les, lesny chodník, lúka,trávnik, hlina tak sú pre mňa to najlepšie čo som kedy mal. A výborne držia i na veľmi mäkkom podklade a blate. Behám v čo najtensej a ohybnej obuvi, od jari do jesene behám veľa naboso. https://www.sportisimo.sk/…vent/484021/

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.