Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest pod kolenem - natažená šlacha

Bolest pod kolenem - natažená šlacha

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 36,1 km
Minulý měsíc 0 km

Salamon muž 14.09.2015 21:02:43

Chtěl bych se zeptat. Mám problém se šlachou pod kolenem jak je úpon na holení kost. Tzv. skokanské koleno. Jsem cyklista a přešel jsem i na běh a na triatlon mám cca 90km. Neběhal jsem letos js začal. Dva tři měsíce bylo vše v pořádku běhal jsem max 3× týdně 6–8 km žádné závratné délky. Před Měsícem a půl jsem ráno scházel ze schodů a píchlo mě pod kolenem a bylo vymalováno. Kolo mi trochu nateklo byl jsem u ortopeda RTG snímek nic dostal jsem obstřik a prášky za 3 dny otok odezněl. Dal js si 10dní klid a vypadalo to ok, začal jsem pomalu běhat. Přišly další závody max 5–10km a bolest se ozvala, ale bez otoku. Teď je situace taková že běhat se s tím dá ze schodů a do schodů to necítím. Ale když si přes to přejedu palcem tak to cítím že to bolí. Když jdu běhat tak si to stáhnu páskou pod kolem…ale tím to nevyléčím vím. Nevíte někdo čím to vyléčit nebo urychlit aby bylo vše ok a mohl zase běhat a nemyslet na to. Zkoušel js Vobenzin, ale to stojí moc peněz mažu to Fastum gelem, ale tím to také nevyléčím..zkusit to zahřívat nebo chladit zajít si na dd proudy…nebo jen klid a nechat koleno měsíc odpočívat chodit na bazén max kolo. Děkuji za nějakou odpověď jakoukoliv.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.