Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní značky » HOKA ONE ONE

HOKA ONE ONE

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední

grandmont muž 31.05.2018 15:39:03

Ahoj, chtěl bych se zeptat jakou máte zkušenost se životností tlumení HOKA ONE ONE.

Jak dlouho to vydrží? Na první pohled to vypadá, že taková tlumící vrstva musí vydržet věky, ale třeba jsou zkušenosti jiné…

Do teď jsem běhal Inov-8 a tam obvykle, dle modelu, cca po 1200 naběhaných kilomatrech + nějaké ty vycházky po horách už bylo cítit, že mám chodidlo vytlačené do stélky a pak se nastolil pocit, jako bych běhal po prkně. Mám teď nové Challenger ATR 4 a po nějakých 300 km zatím pohoda a určitě u téhle značky nějakou dobu zůstanu.

Mladá Boleslav

Celkem 12753 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:34 (2014)
půlmaraton: 1:36:13 (2015)
maraton: 3:40:29 (2015)

jizby muž 01.06.2018 00:47:20

mám Hoky Mafate Speed asi dva roky a právě maj naběháno lehce přes 3500km. Vpředu jsou omletý špunty dohladka, vzadu víceméně taky, ale nějak rovnoměrně, takže v nich nešmajdám a žádný snížení pohodlnosti ani tlumení nepozoruju. Vzhledem k velké rezervě je i nějaká ztráta tlumení přijatelná. Na podrážce je ještě hodně tlustá vrstva pěnovky do probroušení. Mechanicky drží, na vršku se jen proděravěla síťovina u několika větracích okýnek, přetržená tkanička – prkotiny. Odhaduju, že by mohly vydržet minimálně do těch 5000. Hodně hlouho jsem si na ně zvykal a jsou trochu pomalejší, ale používám je jako objemovky na všechen terén, převážně asfalt.

Motto: Teoreticky je svět poznatelný, prakticky tomu naše blbost brání.
Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.