Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto Foot Pod indoor tracking ?

Suunto Foot Pod indoor tracking ?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

CoreyPerry muž 28.01.2016 18:04:16

Zdravím Vás, som majiteľom sporttesteru Suunto Quest GPS pack. Okrem toho, že behávam vonku, kde tracker pracuje spoľahlivo, venujem sa aj futsalu. Problém je, že GPS sporttester mi nedokáže zmerať vzdialenosť odbehnutú pri futsale, keďže GPS pod je v hale nefunkčný. Preto zvažujem kúpu Suunto Food Podu a chcel by som sa spýtať, či budú data, ktoré mi tento Food Pod pri futsale nameria ozaj pravdivé a neskreslené. Jedná sa mi práve o to, že pri športe ako futsal alebo floorball dochádza ku striedaniu ostrého šprintu, výklusu, chôdze, zmeny smeru na niekoľkých metroch a podobne. Preto ma zaujíma, či je Food Pod schopný tieto zmeny zaznamenať a zmerať ozaj prejdenú vzdialenosť, priemernú rýchlosť, max. rýchlosť a pod. Budem Vám vďačný za každú odpoveď či reakciu. Ďakujem.

avatar

Celkem 7309,46 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:29 (2013)
půlmaraton: 2:00:30 (2013)
maraton: 4:23:48 (2014)

cop2 muž 28.01.2016 19:03:46

>> CoreyPerry, 28. 01. 2016 18:04:16

můj názor,nepřesné to určitě bude, právě kvůli střídání délky kroky (chůze, klus, sprint, poskakování …). Z těchto vstupních nepřesných hodnot nemůžou následně vyjít přesné další hodnoty jako je vzdálenost, tempo… Jediné použití mi přijde možné jen pro porovnání jednotlivých fotbálků, jestli jsi naběhal více či méně, vyšší průměrnou rychlostí nebo nižší, ale bez ohledu na konkrétní čísla, která budou nepřesná.

Motto: Who dares wins
avatar

CoreyPerry muž 28.01.2016 19:25:27

Diky moc za reakciu. Vlastne si potvrdil moje obavy… Takze da sa povedat, ze neexistuje riesenie ako doveryhodne zmerat pohybovu aktivitu co sa vzdialenosti tyka pri indoor sportoch ako futsal, floorbal alebo tenis.

avatar

xnovak muž 01.02.2016 19:37:04

bude to sedet plus minus 1–4%. po spravne kalibraci a par bezich to bude sedet. jde o to, ze delka kroku se ti bude lisit od dejme tomu 90 do 110cm max (110 je pro delsi krok pri aerobnim behu, coz pri futsalu nedas), takze tam variabilita velka nebude.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.