Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Synchronizace se spolubezcem.

Synchronizace se spolubezcem.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 13,25 km
Minulý měsíc 0 km

Beastie žena 12.02.2016 14:48:32

Ahoj. Mám dotaz, jak trénovat s přítelem a sesynchronizovat rytmus. Běháme vcelku čerstvě, chvíli jsme běhali v létě, pak na podzim než nás skolila nemoc, ale teprve od nového roku pravidelně dvakrát týdně. Já jsem spíš jogger, nemám výdrž, tepovka na infarkt, když běžím dlouho v kuse, takže běhám pomalu a prokládám to chůzí, abych se držela mezi 125 a 150. Většinou i s úvodní procházkou a cestou zpět je to tak 3–4km za 35–40minut. Jenže přítel má mnohem větší fyzičku, běžel i lívancový běh teď, celých 40 minut se mnou běhá v kuse. Snaží se taky natrénovat na 5,2km závod v červenci. Běhám na něj pomalu, snaží se obíhat kolečka navíc, ale zase mě nechce v parku nechávat úplně samotnou. Jak to můžeme skloubit? Já asi časem větší fyzičku mít budu, už teď vydržím o chvíli víc vkuse, lépe dýchám, došlap na špičku je teda zatím nereálný. Ale zdržuji ho, a běhat každý zvlášť není reálné. Běháme ještě se psem, za tu úvodní procházku se vyvenčí a pak s náma běhá, tedy specificky od jednoho k druhému a po celém parku. Pes nás omezuje i v místech běhání, prostě jsme v parku, kde jí můžeme pustit. Na tahání sice to jde, ale je to náročné a o to pak přítel běhá rychleji, když ho táhne pes. Já se boji, že bych se s ní zabila. Děkuji za radu, klidně nějaký plán. Za posledních pár dní jsem přečetla spoustu typů, článků, informací, snad ve mě něco zůstalo

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.