Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Extra vysoke hodnoty tepovky u miCoach HRM

Extra vysoke hodnoty tepovky u miCoach HRM

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 69 km
Minulý měsíc 0 km

Jirda muž 18.02.2016 18:46:55

Ahoj,

posledni dobou si vsimam, ze u meho rok a pul stareho hrudniho pasu od adidasu ziskavam nejak vysoke hodnoty. Typicky kdyz si pas nasadim kvuli otestovani v klidu doma, navlhcim tu pogumovanou cast prilehajici k hrudniku a sparuju s telefonem, tak vidim svou tepovku nekde mezi 160–200 tepy. Pri behu, kdy bezim normalnim vytrvalostnim tempem, mi to nekdy hlasi, ze mam tepovku 205, coz mi je zcela jasne, ze jsou hodnoty daleke od skutecnosti.

Zkusil jsem vymenit baterii za novou, i kdyz u stare byla kapacita na 70 % podle aplikace, ale problem pretrvava. Zkousel jsem si hrat i s pozici pasu na hrudniku, ale s hodnotami to moc nehne. Nejake napady? Ja driv pouzival pas hodne, pak jsem mel chvili odmlku a ted, kdyz jsem se zase vratil, tak zacal vykazovat tyhle vadne hodnoty.

Dekuji za radu.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.