Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Píchání v koleni- přední část pod českou

Píchání v koleni- přední část pod českou

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

PaulMora muž 12.03.2016 21:21:19

Dobrý den,

můj problém začal poprvé před třemi týdny, z ničeho nic po dvou kilometrech na tvrdém povrchu začalo píchat v koleni, pod českou z levé strany, jakoby ve vnitř. Tyden jsem to nějak snesl, v práci běháme každý den, druhý týden v pondělí na ošetřovnu, nechtěl mě poslat na vyšetření že to bude namožený, dal mi jen nějaky prášky od bolesti a proti zánětu, dnes jsem si řekl že v pondělí stejně v práci vyběhnu, takže to zkusím, po pěti kilometrech kdy jsem neběžel nic moc to zase začalo.

dvě minuty bolest a pak to začne píchat. Když přestanu běžet, po pár sekundách bolest odezní a při chuzi o ní nevím.

Samozřejmě příští týden to budu řešit u ortopeda, jen mě napadlo se tady zeptat. Třeba měl někdo stejný problém. Díky

avatar

Celkem 2745,74 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:13 (2016)

bofi muž 12.03.2016 22:40:17

>> PaulMora, 12. 03. 2016 21:21:19

Ahoj, přesně stejný problém zrovna řeším taky.Začalo to před pěti týdny.Tři týdny jsem si „naordinoval“ úplný klid, ale o moc se to nezlepšilo.Tak jsem se tedy objednal na ortopedii.Doktor říkal, že mám poškozenou chrupavku.Předepsal mi léky a 10× rehabilitaci (vodoléčba a magnet).V pondělí začínám tak uvidíme.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 13.03.2016 06:07:13

Ahoj, mela jsem kdysi stejny problem. Ortopedi si me posilali mezi sebou, magnety, vodole by, ultrazvuk, injekce a porad se vracelo. Pak pomohlo docasne nahrazeni behu kolem a prace na posileni svalu trupu a nohou s naslednym strecinkem. Dostatecne protazeni byl klic k uspechu, zpevneni druhym.

Pausa byla aktivni, neb kolo zatezuje svaly a klouby rovnomerne. Po kazden kolem pak nasledovalo dlouhe protazeni.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Rybitví

Klokan75 muž 13.03.2016 18:08:37

Mohu potvrdit co píše Skřítek Hugo. Ten samý problém jsem měl i Já. Měsíc jsem pauzíroval a potom to pomalu zatěžoval, střídám terén a silnici. Běhal jsem jenom asfalt a v lednu jsem to přehnal s přípravou, dostal jsem do kolena zánět, bolest přesně popisuješ, je to stereotypní běh a to není dobré pro koleno. Přečti si diskuze o běžeckém koleni.

avatar

10 km: 0:37:00 (2014)
půlmaraton: 1:26:41 (2017)
maraton: 3:57:09 (2017)

Feidippidés muž 25.03.2016 20:47:27

Ahoj, mně pausa nepomohla, nakonec mě zachránil jeden chiropraktik (fysio ani doktor moc nevěděli), poradil mi začít lehce klusat a jakmile to bude bolet, zastavit a prsty silně tlačit na to místo, kde to bolí, po dobu 30 s., pak zase běžet, než se objeví bolest a celý postup několikrát opakovat. K tomu je dobré protahovat šlachy stehenní.

Motto: "Ten, který říká, že to zvládne, i ten, který říká, že to nezvládne, mají oba pravdu." Konfucius
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.